Švaleri i zenska deca

Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Sta mislite,ima li istine u ovome ili su to izmislili oni muskarci koji nemaju muske potomke, produzenje loze....pa da su bar u necemu na ceni?
Jer dobro je znano da je muskarac koji vara zenu frajer,a zena koja to isto radi,ju,ne smem ni da pomislim a kamoli napisem .
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Moj otac je u svoje vreme vazio za dobrog dasu i zaista ima dve cerke...Mozda tu ima

malo bozje pravde, jer kad smo nas dve pocele da izlazimo sa momcima, stalno je bio na

oprezu i savetovao nas...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Sta mislite,ima li istine u ovome ili su to izmislili oni muskarci koji nemaju muske potomke, produzenje loze....pa da su bar u necemu na ceni?
Jer dobro je znano da je muskarac koji vara zenu frajer,a zena koja to isto radi,ju,ne smem ni da pomislim a kamoli napisem .

zasto ti je problem da napises rec kurva ?
ta rec je napisana u Vukovom Recniku i ima svoje objasnjenje
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Sta mislite,ima li istine u ovome ili su to izmislili oni muskarci koji nemaju muske potomke, produzenje loze....pa da su bar u necemu na ceni?
Jer dobro je znano da je muskarac koji vara zenu frajer,a zena koja to isto radi,ju,ne smem ni da pomislim a kamoli napisem .

Mislim da nema istine u tome! Statistički je lakše dobiti LOTO premiju,nego se roditi! Znači,svi mi koji sada ovo čitamo smo pobednici (da tako kažem),a konkurencija je bila velika... E,sad da li je M stigao pre Ž - možemo to pripisati prirodi,a nikako seksualnoj ili društvenoj aktivnosti nosioca tih "konkurenata" u trci života.yes3

zasto ti je problem da napises rec kurva ?
ta rec je napisana u Vukovom Recniku i ima svoje objasnjenje

Ko ti je dao pravo da pominješ moj rečnik!? :lol::lol::lol:
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Za muskarca koji se duze vreme nije "praznio", vrlo je verovatno da ce imati musko dete. Tokom istorije, kada su muskarci odlazili u ratove, nakon toga je vise muske dece dolazilo na svet u odnosu na broj zenske dece. Otud i izreka kada se ocekuje prinova "da li si ga pravio u cizmama?" :)

Muskarac koji se cesce "prazni", vrlo verovatno ce imati zensko dete. Naravno, ne mora da je svaler, mozda je bio izuzetno aktivniji u poslednjih par meseci.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Dobro Nensy veli. Hajd kad ima jednu ćerku, to je ni tamo - ni vamo, mož da bude i ne mora... al kad napravi dvije... garant švalerčina.:lol: Tu samo buzdovan pomaže...;-)... ili tiganj.:aikido:
 
Natrag
Top