Svaka zena jednom u zivotu mora ...

Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Nedavno sam komentarisala sa drugaricama sta svaka zena bar jednom u zivotu mora da uradismile3
Dosle smo do zakljucka da svaka od nas je bar jednom napravila glupost i osisala siske iako je znala da joj ne stoje ili iz totalno crne boje presla u plavu i naravno bilo je...wacko2
Dakle, devojke da Vas cujem...
Kakvu ste vi klasicnu glupost bar jednom u zivotu uradile;)
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2009
Poruka
455
Ajoj... To je kao neka moda...
Sve devojke iz razreda imaju siske, to je ok u odnosu da su sve danas plave...
Ta boja i utice na pamet... Ahahah... :acute:
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Mislis da utice?
Ili mislis da si promasila malo temu...
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
267
Ma mozda devoka sanja o tome da bude plavusa, znas i sama da plavuse svesno podrzavaju mit o nedostatku inteligencije....Eto ja sam se jednom ofarbala u smedje...
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2009
Poruka
265
Ja sad pravim tu glupost, tacnije resila sam da poslusam mog dugogodisnje frizera i izadjem iz crne boje.
Jednom sam napravila glupost i posluzila kao model jednom"frizeru". Rezutat je bio sledeci: glava mi je licila na loptu sa repovima. haha
Dakle naravoucenije, dobra frizura skoro obavezno kosta vise novaca, ali zaista vredi.
 
Član
Učlanjen(a)
12.06.2009
Poruka
34
oshishla kosu skoro do guze na jaaaaaaaako kratak pazh... naravno da sam posle kukala i plakala danima :)
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Ima nekih stvari koje su pravilo ali koje mi zene nikada ne postujemo... :)
Npr... ne idu siske na malo celo, ne ide paz na kockasto lice...Ali zena ne bi bila zena...
Sto se plave boje tice....sto si stariji plava boja ti bolje pristaje, jer za razliku od tamne boje kose, ona sakriva vecinu sitnih borica, pegica, bilo kakve nepravilnosti na licu....

Bubamaro, sigurna sam da ce ti svetla boja lepo stajati...promeni nesto sto si nosila godinama, videces prijace ti, sigurno ce biti pozitivna promena...uvek se mozes vratiti na staro...to je najlakse...svaka promena je dobrodosla...

@ rx_queensmile3 tvoja kosa je zdrava i lepa...samo si je osisala, ona opet izraste, jednako zdrava i lepa...bar je nisi maltretirala...a i svaka ti frizurica lepo stoji...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Svaka zena jednom u zivotu mora ...

koliko ja znam, svaka zena mora jednom da uradi PAPA test :D

  • PAPA test ili citološka analiza vrste, izgleda i abnormalnosti stanica vrata maternice se sastoji u uzimanju obriska vrata maternice, pri čemu se koriste drvena špatula, štapić s vatom i predmetno stakalce; njegovom fiksiranju u alkoholu i specijalnom bojanju u citološkom laboratoriju. Metodu bojanja je prije pedesetak godina otkrio američki znanstvenik grčkog podrijetla Papanicolau, po kojem je i nastao naziv PAPA test. U stalnoj potrazi za poboljšanjem točnosti u otkrivanju patoloških promjena, znanstvenici su razvili nove tehnologije, čija primjena bi mogla dati više informacija o anomalijama epitela vrata maternice, nego što to može isključivo PAPA test.
----------------------------------------------------------------------------------------------

Ostalo je ljudska glupost :D neogranichena xexeexexe :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Ivane, pitanje se odnosilo na kosu...
A Papa test se radi na 6 meseci...ne jednom u zivotu
 
Natrag
Top