Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
"Mladić je u tom trenutku jedino shvatao da se nalazi pred ženom svog života, a ni njoj nisu bile potrebne nikakve reči da bi isto to znala. U to je bio sigurniji nego u bilo šta na svetu, iako su njegovi roditelji i roditelji njegovih roditelja govorili da je potrebno zabavljati se, veriti se, upoznati osobu i imati para pre ženidbe. Taj koji je to govorio nikada nije upoznao univerzalni jezik, jer kada se čovek u njega zagnjuri, onda mu je lako da shvati da na svetu uvek postoji jedna osoba koja čeka drugu, bilo to nasred neke pustinje ili usred nekog velikog grada. I kada se te osobe sretnu i njihovi pogledi se ukrste, sva prošlost i sva budućnost gube svaki značaj i samo postoji taj trenutak i ta neverovatna sigurnost da je sve stvari pod suncem ispisala jedna ista Ruka. Ruka koja budi Ljubav i koja je stvorila jednu dušu bliznakinju za svaku osobu koja radi, odmara se i trži blago pod suncem. Jer bez toga nijedan san ljudske rase ne bi imao bilo kakvog smisla".
Paulo Koeljo - "Alhemičar"

Da li verujete u to? U taj sudbonosni susret dve polovine koje zajedno čine jedno celo? I uopšte, da li verujete da nam je svima već u trenutku rodjenja ispisana sudbina, pa i to, s kim ćemo provesti život?
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640


Da li verujete u to? U taj sudbonosni susret dve polovine koje zajedno čine jedno celo? I uopšte, da li verujete da nam je svima već u trenutku rodjenja ispisana sudbina, pa i to, s kim ćemo provesti život?

Verujem da postoji taj susret dve polovine,par puta se i meni desilo da sam se tako osećala,ali opet posle nekog vremena shvatiš da to ipak nije to,barem je tako bilo kod mene.
U sudbinu ne verujem već smatram da sami sebi krojimo kako ćemo i sa kim provesti svoj život:)
 
Natrag
Top