šta vas privlači kad su igre u pitanju?

Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
šta vas privlači kad su igre u pitanju?žanr tema zabava ubijanje dosade adrenalin ili nešto treće.da li ste pasivni igrač ili estremni kada su igre bilo koje vrste u pitanju pa vam nije do industije nego do čistog adrenalina ili ludila.mene privlači tema, određeni žanrovi ,adrenalin,zabava kad su u pitanju logičke igre.meni je teško oteti se utiscima koje igre nose sa sobom pogotovo kad su u pitanju dobre teme.
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
1) "open-world" igre (OFP,Arma,FarCry...)
2) jaki,izrazito individualistički nastrojeni likovi (S.T.A.L.K.E.R,The Witcher,Splinter Cell,HL...)
3) igre koje zahtevaju IQ veći od 30 (po koja zagonetka nije na odmet - nije sve u prstu na okidaču...)
4) sve igre u kojima mogu da raspalim po Jenkijima,Englezima,Švabama...(barem u modovima)
5) sve igre sa zombijima
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
meni je bitno da igrica ima dobru priču iza sebe. da kroz igricu treba malo i da se ubijem razmišljajući,da ima da se čita (dnevnici,zapisi...) grafika da bude vrhunska i da je igrica veća od 5GB :) više volim horor igrice ali ne tipa zombi i ostale gluposti,nego da je priča jeziva,muzika da se usereš :D
volim i pucačine tipa CoD6 MW2....ma kako kada...zavisi od raspoloženja
poz
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
103
Samo da je igriva i zanimljiva.Da nije poput .
Ubij 100 zombija,skupi 100 zlatnika.Ili tako sta.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Potezna strategija. Potez ja, potez mašina. Bez jurnjave i gužve, gde pola stvari ne uspem da vidim.
Heroes of Might&Magic 3, Civilization 2,3,4
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
57
igrivost na prvom mestu, onda tu dolaze razmisljanje i vreme koje je potrebno da se uspe u igrici, kao i sama tezina igrice, sto teze to bolje.
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Uglavnom da igrica bude duga (ako je rec o prelazenju igre) a ne da je vise skidam nego igra, znaci da se igra dosta dugo ... a i ne volim te fantazije zombiji, neke svemirske letelice itd...
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
1.Priča (Da nije neka dosadna kao u NFS Undercoveru)
2.Da likovi imaju neku osobnost
3.Grafika
4.Umjetna inteligencija
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
volim Prince of Persia (prvu trilogiju) i warcraft III i poneki RPG i to je to ... pucacine bas i ne volem ...
 
Natrag
Top