Sta uraditi posle instalacije Linux Ubuntu?

Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
105
jer moze neki tutorijali o novijim idanjima...naprimer Rebeka 17.1....prporatio sam dosta Vasih tema...mislim da bi bilo zanimljivo da naprime malo posetiocima priblizite Linux Mint 17.1 Rebecca Cinnamon Edition..ili koji vec smatrate da bi "prosao" na forumu
 
Član
Učlanjen(a)
09.03.2011
Poruka
9
Veliko HVALA! Upravo se spremam instalirati linux na jedan od kompova i naučiti raditi u njemu i ovo je izvrsno za početak. Kad se prođu sve ove stavke sigurno se mnogo toga nauči. Palac gore za one koji ovo čitaju i u 2016.
 
Član
Učlanjen(a)
08.12.2010
Poruka
35
Pozdrav svima koji prate i ucestvuju na ovom forumu,posebno ljubiteljima linuxa,kao kad neko ima obicaj prelistati jutarnju stampu uz kaficu ja imam obicaj pogledati svakodnevno ovu stranicu gde ljudi imaju predloge,probleme,nesuglasice,itd. i naravno uvek nesto novo naucim,pa bih ovom prilikom postavio pitanje - ako neko zna ovu tematiku,naime da skratim,pitao sam se zasto se linux (bilo koja distibucija) ne koristi u firmama ? ako nam je poznato da je daleko sigurniji,stabilniji,brzi,jeftin,itd. ja sam dobio odgovor a glasi ovako :U grupaciji se koristi globalno definisan i licenciran softver koji podržava funkcionalnost ERP sistema i svih poslovnih aplikacija. Open source sistemi ne pružaju ovu vrstu podrške......dali je tako,a Windows je nasao svoju ulogu u tome,pa ako neko zna vise o tome molio bi ukratko odgovor,velik pozdrav
 
Natrag
Top