Šta ste kupili ženama za 8 mart?

Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Nemam ženu. Da je imam, opet ne znam šta bih joj kupio. Najverovatnije bih je odveo da sama odabere šta joj je najpotrebnije. :)
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Mislio sam generalno na žene, dakle na majke, devojke, supruge, ljubavnice, komšinice, rođake, sestre..............
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Oklagija je dobar izbor, samo ove danas su vise namenske, mogu ih iskoristiti za "argumentovano ubedjivanje",:diablo: ni kecelja nije tako los izbor, samo mi nije jasno sto se namrsti kad je vide i poce da:hysteric: :cray:?
Razmisljah da joj svakako poklonim slobodan dan-bez mene, ali da nebi slucajno pogresno shvatila moje poslovne obaveze na terenu,:crazy_pilot: , posle duzeg :thinking:eek:stavih i jedan :give_rose: na stolu, nemoz da ga omasi,:cool: kozna zasto je to dobro,yes2 il moze da bude ?whistle3
I resih ko svi nasi da odem sa :friends: na :drinks:...

Pa mozda je malo :stupid:
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Oklagija je dobar izbor, samo ove danas su vise namenske, mogu ih iskoristiti za "argumentovano ubedjivanje",:diablo: ni kecelja nije tako los izbor, samo mi nije jasno sto se namrsti kad je vide i poce da:hysteric: :cray:?
Razmisljah da joj svakako poklonim slobodan dan-bez mene, ali da nebi slucajno pogresno shvatila moje poslovne obaveze na terenu,:crazy_pilot: , posle duzeg :thinking:eek:stavih i jedan :give_rose: na stolu, nemoz da ga omasi,:cool: kozna zasto je to dobro,yes2 il moze da bude ?whistle3
I resih ko svi nasi da odem sa :friends: na :drinks:...

Pa mozda je malo :stupid:

Mislim da bi ipak prošao bolje da si ostao kući i

http://cache.burek.com/2010/45/1530737_Sexy-Ads-Survey-1.jpg
 
Natrag
Top