Sta predlažete između ova dva HDD

Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Hvala na savetu, ali mi nije jasno iz kog razloga mora da bude u VERTIKALNOM položaju, kad mu je po defaultu u kućištu, položaj HORIZONTALAN !!!
Odnosno po meni nije bitno da li je veritalno ili horizontalno ,već je BITNO da se ne pomera u toku rada (prenosa podataka)
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Hvala na savetu, ali mi nije jasno iz kog razloga mora da bude u VERTIKALNOM položaju, kad mu je po defaultu u kućištu, položaj HORIZONTALAN !!!
Odnosno po meni nije bitno da li je veritalno ili horizontalno ,već je BITNO da se ne pomera u toku rada (prenosa podataka)
Ma moze stojati kako god ga postavis, inace su ti diskovi namijenjeni za video nadzore ali mogu posluziti za skladistenje podataka.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Hvala na savetu, ali mi nije jasno iz kog razloga mora da bude u VERTIKALNOM položaju, kad mu je po defaultu u kućištu, položaj HORIZONTALAN !!!
Odnosno po meni nije bitno da li je veritalno ili horizontalno ,već je BITNO da se ne pomera u toku rada (prenosa podataka)
Napisao sam da ga ja drzim vertikalno,kada prebacujem podatke.Bitno je samo da elektronika ne dodiruje podlogu na kojoj stoji,da ima razmana,pa sam ti napisao da imaju podmetaci za HDD.Mozes ga drzati kako hoces,samo kad je u radu da ga ne pomeras,nista vise.
 
Natrag
Top