Šta je za Vas romantika?

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978

Šta smatrate romantičnim?
Klasičnu večeru uz svetlost sveća?
Zajedničko kupanje uz sveće i šampanjac?
Ili i nešto sasvim obično kao što je zajednički doručak na klupi u parku?
Za mene, ovo treće i još mnogo sasvim običnih stvari. Za romantiku mi nije potrebno da bude veče, nije mi potrebno ništa specijalno, dovoljna su dva oka koja me nežno gledaju dok se držimo za ruke.


 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Uh ovo sa svećam i šampanjcem mi je baš romantično....inače ja sam slabo romantična:(
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Uh, ja sam romantična kao drška od metle! Ne volim te klasične romantične stvari ali volim pažljive gestove - kukurek u rano proleće, đurđevak u maju, kafu u krevetu u zimsko nedeljno jutro... Volim kad zajedno (po sto peti put) gledamo moj omiljeni film a on gunđa i gleda... Eto...
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
76
nekako mi ova treca opcija najbolja jer nemam brate para za veceru i za sampanjac smrc :dntknw:
za mene ti je romantika kad odem do djevojke i kupim joj ruzu a ona ne bude u kuci a onda ja gunđam i psujem sve po spisku i onda mi ona nadoknadi tako sto se zajedno napijemo eto to tako nekako bude svaki petak :dance2:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Uh, ja sam romantična kao drška od metle! Ne volim te klasične romantične stvari ali volim pažljive gestove - kukurek u rano proleće, đurđevak u maju, kafu u krevetu u zimsko nedeljno jutro... Volim kad zajedno (po sto peti put) gledamo moj omiljeni film a on gunđa i gleda... Eto...

Baš tako i ja gledam na romantiku. Ne ono što je postalo stereotip... večera uz sveće, itd... to više uopšte ne radim... ja volim romantično nedeljno jutro na splavu na Dorćolu, pijemo jednu od jutarnjih kafa, gledamo ušće, ako je leto, na terasi splava, ako je zima, unutra, pored kamina, ćutimo i držimo se za ruke, i ne postoji ništa drugo... :)
 
Natrag
Top