Šta danas kuvate?

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Svi mi koji često kuvamo, susrećemo se sa ovim problemom. Neki i svakodnevno.
Da krenem od sebe, nekad mi se desi da se setim da je sezona nečega, pa isplaniram šta ću i kako ću unapred. Ili imam goste, pa u skladu sa njihovim afinitetima i planiram obed. Ali, vrlo često mi se dešava da mi ništa ne pada na pamet, nego odem na pijacu i čekam da mi naiđe inspiracija... :)

Postavila sam ovu temu sa ciljem da pokušamo da pomognemo jedni drugima. Vi recimo kažete šta imate od namirnica, ili šta Vam je palo na pamet da biste voleli da skuvate a nemate ideju kako, a neko od nas da predlog za jelo od svega što ste predvideli.

 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Joj da. Nekad bas predstavlja problem, kad nemam dovoljno volje da petljam po kuhinji :D
Sreca moja, pa nemam neke probirljive i dzangrizave ukucane...pa im se dopadne sta god da spremim. :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Joj da. Nekad bas predstavlja problem, kad nemam dovoljno volje da petljam po kuhinji :D
Sreca moja, pa nemam neke probirljive i dzangrizave ukucane...pa im se dopadne sta god da spremim. :)
Joooj, nemoj samo da bude ono: Spremila mi danas draga za ručak hleba i paštete... :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Iskreno da ti kazem, nisam znala da kuvam do pre 4 god. Ne stidim se da to javno kazem, nisam imala potrebu. E, za to vreme sam naucila i vise nego potrebno, pa cesto cujem, `ej a kad ces praviti ovo, a ono`...:roll:
...a ja se pravim da ne cujem...:dance2:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Ja volim da kuvam i kuvam od 15-te godine. Istražujem, skupljam recepte, planiram nekoliko knjiga, al' mi se nešto ne da da krenem u akciju... :-(
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Ne sumljam u to, to je bila samo šala, i uopšte nije bila na njen račun, već onako, uopšteno! Trudim se da napišem i neki šaljivi odgovor, da malo razbijem ozbiljnost nekih tema, i razveselim forumaše...:dance2:

Nisam ni sumnjala. Tvoji komentari uglavnom i jesu zabavni, i vrlo često mi izmame osmeh. :)
 
Natrag
Top