Ssd preporuka

Učlanjen(a)
09.02.2022
Poruka
20
Pozdrav svima. Imam kompjuter star desetak godina za koji bih uzeo ssd. Komp koristim za surfovanje, filmove, mozda neki program ali nista posebno. Dvoumim se izmedju ova dva a moze i neka vasa preporuka u ovom cenovnom rangu. Kapacitet 240GB - 256GB.

 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
100
Između ta dva, Apacer je nešto brži, tehnologija je manje - više ista, i dobijaš nešto više GB u odnosu na Kingston A400.
Šta god da uzmeš nećeš pogriješiti, a nećeš se ni pokajati, izbor je samo na tebi.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Већ је касно за савет али за неке будуће купце, тај Kingston A400 на тесту се показао горе од чистокрвних и јефтиних кинеза!
Ево, окачићу само тест брзине записа, три кинеза и овог брендираног Kingston A400:


AMD R5M (MFR GALT):
амд.png



DIGMA RUN S9:
дигма.png



WEIJINTO:
веи.png



Kingston:
кинг.jpg


Док кинези имају око 30% SLC кеш меморије, брендирани диск је нема?
Остао сам без текста?!
 
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
22
Menjao sam ih više različitih proizvođača kupljeno kod domaćih trgovina i svi su radili odlično.
Mnogo ubrzaju u odnosu na HDD. Pričam o radu u praksi ne o testovima.
Razlike u testu su u praksi nijanse koje se i ne primete.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Menjao sam ih više različitih proizvođača kupljeno kod domaćih trgovina i svi su radili odlično.
Mnogo ubrzaju u odnosu na HDD. Pričam o radu u praksi ne o testovima.
Razlike u testu su u praksi nijanse koje se i ne primete.
Teстови су за оне који желе више од тога да је SSD диск бржи од HDD диска. Ту су битни показатељи, да ли се одређени диск може користити за одређене захтеве. Рецимо, некоме, ко се бави видео монтажом, честим записивањем и брисањем, јако је битно да зна који тип меморије је на диску, његови ресурси.
Има пуно тога што интересује људе и зато се раде тестови.
На крају, зашто би куповали мачку у џаку ако можете прочитати краћи тест.
 
Natrag
Top