Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Srecni ljudi (1993-1996)

Chernobyl

Chernobyl

UPLOADER

Srecni ljudi (1993-1996) cela serija

Kod:
https://www.imdb.com/title/tt0191733/
Srećni ljudi je srpska televizijska serija, snimana u produkciji Radio televizije Srbije. Scenario su napisali Siniša Pavić i Ljiljana Pavić, a režirali su Aleksandar Đorđević i Slobodan Šuljagić. Serija ima 70 epizoda, kao i novogodišnji specijal, u trajanju od 45 minuta. Serija je snimana i emitovana u periodu od 1993. do 1996. godine ("Srećni ljudi“ i „Srećni ljudi 2"), kasnije više puta reprizirana. Ova serija je prva serija u produkciji RTS-a nakon raspada Jugoslavije.

Žanr: Comedy, Drama
Režiser: Aleksandar Đorđevic, Slobodan Suljagic
Glavne uloge: Desimir Stanojevic, Radmila Savicevic, Velimir 'Bata' Zivojinovic

Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

katamaniak

katamaniak

UREDNIK
31 - 40 Epizode

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Poslednja izmena:
katamaniak

katamaniak

UREDNIK
Mnogi su se "žalili" da ne mogu da skinu sa userscloud.com,nisam imala nameru da "spamujem" temu kolege Chernobyl-a,ali mi je više dojadilo "brisanje" postova tipa ovo ne radi,uostalom sve poše OVDE ,ja sam ga skinula i upala,a da čuvam 23 giga ove serije nemam namere,tako da skidajte je dok rade linkovi,bilo čiji...........pozdrav