Sramota Sony-Ericssona j20i i MTSa

Član
Učlanjen(a)
28.10.2012
Poruka
2
Probudim se jednog jutra i vidim naspavao sam se i previše, uzmem moj , do tada voljeni, SonyEricsson J20i a on mrtav. Pomislio sam baterija ali ništa. Odnesem ga na servis, garancija preko MTSa(tel star pola godine) i u zahtjevu napišem da mi obavezno sačuvaju podatke iz imenika i slike. ovo sam tražio jer sam bio poučen koleginim iskustvom sa istim tel. Njemu su rekli niste tražili da vam sačuvamo imenik?!?!?! Ja sam tražio i opet sam dobio prazan telefon.... preko 800kontakata!!!!!!!! mnogo me boli i to što sam posle Nokia tel, morao zbog nekompatibilnosti sve ručno da ukucavam :/ Ovi iz MTSa se prave ludi(teba ih hitno privatizovati) a sada mi je jasno zašto Sony trpi milionske gubitke... Eto , trebalo bi da mi je lakše .... ali nije, odoh da ukucavam nove brojeve...
 
Član
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
4
Pa druze nije sramota sony ericssona nego MTS- a A slicna stvar se desila i mom caletu samo sto on nikad nije dobio ni telefon koji je crkao pre 6 meseci a naravno ni imenik koji je dosad istrulio sve zajedno s telefonom Lg T3 cinimi se vec sam i zaboravio koji je model ,covek jos ceka a sve to se desilo u najboljoj mrezi za pricu kako se duvaju iz dana u dan ovi u VIP-u e tako znaci njih netreba privatizovati nego proterati iz SRB :confused:
 
Natrag
Top