Spot za radničku klasu

Član
Učlanjen(a)
17.01.2011
Poruka
0
Ovaj spot je namenjen svima radnicima, radničkoj klasi, iz svih bivših republika, koji su davali svoju krv i znoj, za te bedne plače za badava, i to mnogo godina još prije krize ,spot je posvečen i mojim osobnim suradnicima, koji smo skupa godinama radili na građevini, kad smo morali prijetiti direktotru firme i njegovim zaposlenima, kad sam jih čak trebao osebno verbalno maltretirati, kad se nisu nijednom usudili, da zovu policiju, iako sam to jedva čekao, svi ti njegovi zaposleni, koji nisu ,,nikad nisu imali pojma", o čemu se radi stvar, govorili uvijek , neka se sami dogovorimo sa direktorom, dolazili na posao sa skupim avtima, dok smo bili mi za njih najobičniji OLOŠ, još posebno za direktora.
Ponavljam , kao što sam rekao listopada 2009, kad radnici još nisu dolazili na metelkovu sa aktivistima, sa namjerom, da jim pomognu.

Doči če vrijeme, kad če radnici iz građevine, tvornica, da shvačaju stvar, i kad če postai veči alternativci od onih metelkovaca, koji misle, da to jesu, zašto ne bi bili mi, koji smo radili na građevini, intelektualci?! Neka pomenem sve one vizualne umjetnike sa vinčkom u ruci, sami japiji na razstavama, they make me sick!
Došlo je vrijeme za alternativnu proletariat stranku.
Diego Menendes-oktober 2009

MENENDES BROTHERS-City 1983 - YouTube
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ma pusti socijalu nego jel znaš da su braća Menendez bedno završila na kraju :oops:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ovaj spot je namenjen svima radnicima, radničkoj klasi, iz svih bivših republika, koji su davali svoju krv i znoj, za te bedne plače za badava, i to mnogo godina još prije krize ,spot je posvečen i mojim osobnim suradnicima, koji smo skupa godinama radili na građevini, kad smo morali prijetiti direktotru firme i njegovim zaposlenima, kad sam jih čak trebao osebno verbalno maltretirati, kad se nisu nijednom usudili, da zovu policiju, iako sam to jedva čekao, svi ti njegovi zaposleni, koji nisu ,,nikad nisu imali pojma", o čemu se radi stvar, govorili uvijek , neka se sami dogovorimo sa direktorom, dolazili na posao sa skupim avtima, dok smo bili mi za njih najobičniji OLOŠ, još posebno za direktora. Ponavljam , kao što sam rekao listopada 2009, kad radnici još nisu dolazili na metelkovu sa aktivistima, sa namjerom, da jim pomognu. Doči če vrijeme, kad če radnici iz građevine, tvornica, da shvačaju stvar, i kad če postai veči alternativci od onih metelkovaca, koji misle, da to jesu, zašto ne bi bili mi, koji smo radili na građevini, intelektualci?! Neka pomenem sve one vizualne umjetnike sa vinčkom u ruci, sami japiji na razstavama, they make me sick! Došlo je vrijeme za alternativnu proletariat stranku. Diego Menendes-oktober 2009
Pa jest, dobro veliš, što vi građevinci ne bi malo bili intelektualci umjesto intelektualaca. A one klateže i potepuhe u Metelkovoj koji sebe nativaju aktivistima i alternativcima, vi građevinci trebate otjerati i zauzeti Centar. Kad su se oni mogli useliti u 12.500 kvadrata Komande 9. armijske oblasti bivše JNA, možete ih i vi ojerati odatle, i onako nije njihovo. Što se stranke tiče, politička scena Slovenije upravo vapi za jednom takvom strankom gdje će biti zidari, tesari, armirači i slični profili. Samo naprijed!
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pa jest, dobro veliš, što vi građevinci ne bi malo bili intelektualci umjesto intelektualaca. A one klateže i potepuhe u Metelkovoj koji sebe nativaju aktivistima i alternativcima, vi građevinci trebate otjerati i zauzeti Centar. Kad su se oni mogli useliti u 12.500 kvadrata Komande 9. armijske oblasti bivše JNA, možete ih i vi ojerati odatle, i onako nije njihovo. Što se stranke tiče, politička scena Slovenije upravo vapi za jednom takvom strankom gdje će biti zidari, tesari, armirači i slični profili. Samo naprijed!

Jel ti to opet preživljavaš Sloveniju i studentske dane tongue
 
Natrag
Top