Spanska muzika

Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
69
Da li vi volite ovu vrstu muzike?Ja volim muziku iz serija,ali takodje volim da slusam i Enrike Iglesijasa.Preporucujem svima da cuju pesmu od Jaci Velasguez''Liegar a ti''to je iz serije Fiorela(Pobre Diabla) i pesmu od Marka Antonia Solis''Salome''iz istoimene serije.Iz kojih serija vi volite muziku?
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
69
O da,ja obozavam spansku muziku......
Najvise volim pesmu iz serije Cuidado Con el Angel,ali volim takodje i RBD!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
69
D

Ja sam slabo pratila tu seriju,ali mi se svidja jedna balada koju peva Mia,ne znam kako se zove,ali je mnogo lepa.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
da se i ja umesam yes3 ... svidjaju mi se par pesama iz serije pakov svet i namerava da ih u skorije vreme skinem ... samo da ispratim trenutno formiranje jednog akvarijuma :dance2:. takodje, pamtim i neke pesme legendarnih gipsy kings-a ( nisu spanci al su veoma blizu :blum3: )
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
69
Jaoj i ja ih volim.Imaju dosta dobrih pesama ali najvise volim ''Tu Quieres Volver''
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
... jedna od mnogih. imam utisak da polako bledi slika o grupi. retko ko ih vise pusta na radiju a o tv i da nepricam ...
 
Član
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
3
i ja obozavam spansku muziku.ajde neka neko postavi ako ima ista od spanske muzike.poozzzz:roll::dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2010
Poruka
8
meni se svidja pesma sto peva sara(michelle jenner)u seriji los hombres de pako
pesma me gusta asi :)
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
226
Obožavam Španski ritam.. Najjači je.. Najviše nešto tipa kao u pesmi Daddy Yankee - Pose.. Ritam ubija :)
 
Natrag
Top