Sony Ericsson C905i

Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123



Model : C905i
Mreže : 850Mhz, 900Mhz, 1800Mhz, 1900Mhz, HSDPA,


Kućište
Dimenzije : 104x49x19.5 mm
Težina : 136 grama
Oblik : slajder,
Antena : interna
Tastatura : numerička,


Baterija
Vrsta : Li-Ion


Ostalo
vibracija,


Ekran
Glavni
Tip : TFT
Broj boja : (18-bit) 262.144 boja
Rezolucija : 240x320 piksela


Kamera
Glavna
Orijentacija sočiva : sa zadnje strane
Broj piksela senzora : 8 megapiksela
Rezolucija fotografija : 3264x2448 piksela,
Rezolucija videa : (QVGA) 320x240 piksela,
Ostalo : video zapis, blic,


Pomoćna
Orijentacija sočiva : sa prednje strane


Zvuk
Reprodukcija
Melodije : polifone,
Format melodija : mid, mp3,
Ostalo : spikerfon, fm radio prijemnik,


Memorija
Interna
Kapacitet : 160 MB


Eksterna
Podržani formati : Memory Stick Micro,
Uz aparat : 2048 MB


Softver
Operativni
sistem
Vrsta : fabrički
Podržani formati : aac, mp3, 3gp,


Funkcije
Osnovne : kalendar,
Napredne : photo-callerid, pozivanje glasom, snimanje glasa,


Komunikacija
Lokal
Kablom na : USB port,
Bežično : bluetooth,


Udaljeno
Prenos podataka : GPRS (115 Kb/s), HSDPA,
WAP pretraživač : 2.0
Email protokoli : POP3, IMAP4, SMTP,
Podržane tehnologije : SMS, MMS, WiFi, GPS,




Ono što je novina kod ovog telefona, jeste njegov ekran. Rezolucija je nepromenjena, kao ni broj nijansi, ali se itekako promenuo njegov kvalitet i njegova izdržljivost. Sada dolazi u Minteralnom ekranu, koji ćete uspeti uništiti jedino gaženjem terentnog vozila, ili pak lupanjem čvrstim predmetom. Takođe je opremljen kamerom od 8mpx, sa maximalnom rezolucijom od 3264x2448 px. Na žalost, video je ostao nepromenjen, u QVga rezoluciji (320x240). Na tržištu se pojavio početkom godine. Cena mu je malo viša, 350e. Da li vredi davati tolike pare za ovaj telefon, ili ne, procenite sami!
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
telefon je ekstra, ja trenutno koristim c902, a c905 je za klasu visi, tako da je sigurno i za klasu bolji...
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
S.E je oduvek imao problema sa video rezolucijom. dok je nokija na 2mpx dodavala VGA (640x480) rezoluciju videa, S.E je i kasnije na 3.2 stavljam 176x144. ovo izgleda kao sasvim pristojan telefon , ali mislim da dosta zaostaje tako da vas moze prevariti na izgled, a za iste pare mozete dobiti mnogo vise , npr iz Nokijine N Serije. i mislim da polako izumiru Java telefoni kao sto je ovaj , dolaze ipak operativini sistemi, mislim oni su odavno , ali se sad vise nego ikad izrazavaju i dobijaju svoju pravu vrednost. moje misljenje da bi svako trebao imati telefon sa OS jer ko jednom predje na OS nece se vracati na Java telefon. ja iskreno ne mogu da zamislim da nosim S.E il Nokiju Java. ogranicen je previse , dok sa OS mozete raditi mnogo stvari odjednom.
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
2
meni se svidja sto ima dobru kameru samo neznam kako mu se krece cijna jeli preskup.
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Dajte malo utisaka ponosni vlasnici! Razmisljam da zamenim samsung i550 za ovaj telefon uz moju doplatu, ali ne znam kako se pokazao u svakodnevnom koriscenju. Voleo bih da znam koje su mu dobre a koje lose strane. Kako mu radi navigacija, wi-fi, kakvog je kvaliteta kuciste, kako je odradjen slajd, kvaliteta fotografija, zvuka...?
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2010
Poruka
6
Planiram uzeti ovaj lelefon ! Ima li neko sa licnim iskustvom ? Prvlacan mi izgleda maximalno ..
 
Natrag
Top