Šok za Gospodu

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
IGBALA TRAŽILA RAZVOD! (VIDEO)


Produkcija obavestila farmera da ga je supruga napustila jer joj je bio neveran i da mu je oduzeta sva imovina


30855.jpg


Osta Ekrem bez Igbale. Ni sam nije znao šta ga je snašlo. Takozvano suđenje internet zvezdi da je navodio Vendi na striptiz dovelo je do velikog obrta.

Marjan: Porota je pre ovoga suđenja upoznata da je Igbala Jevrić podnela zahtev za razvod braka i da je brzom odlukom suda razvedena. Zato nema smetnji da Ekrem stupi u brak sa Vendi.

Ekrem je razrogačenih očiju slušao šta Marjan priča, a onda je u prostoriju ušao Baki i doneo pismo, koje je navodno stiglo direktno iz Njujorka i koje je pročitala Stožinićka.

Jelena: Ekrem Jevrić je od danas zvanično razveden od svoje supruge Igbale. Gospođa je navela razloge zbog kojih se razvela: neverstvo, švaleracija, nemoral, blud i ponižavanje, razvratnost. Dobila je dozvolu da se razvede u roku od 24 časa. Uzeta vam je sva imovina, nemate kuću, vaša plata je legla na njen račun, penzija ide njoj. Vaša deca su razočarana u vas.

Ekrem: Da, tako je. Povodom ovoga pisma, mene moja žena voli i ja to nikako ne verujem. Ali, ako je ona nekoga našla, ona je za mene aut!
Ostali su mu se smejali i zezali ga, ali njemu uopšte nije bilo jasno da li je to istina ili šala.





Skinula ga Vendi

Vendi je skinula pijanog Ekrema.
Nakon što su se oboje žestoko napili, počeli su da prave haos. Farmerima su priredili blagi striptiz, ali i scene ljubljenja. Ekrem je prišao Vesni i dozvolio joj da ga svuče do pasa. Ona je krenula od gornjeg dela, a onda je počela da mu raskopčava kaiš. Kad je shvatio da je đavo odneo šalu i da će ga skinuti skroz, on se brže-bolje povukao.
Ali je ipak dobio poljubac, i to - u usta!

(G. D.)

Igbala: Ljubavi, ne boj se!

Jevrićeva supruga tvrdi da joj ne pada na pamet da se razvede i da se on samo šalio kad je izjavio ljubav Vendi

Neće njega ostaviti Igbala. Supruga Ekrema Jevrića je gledala kad su internet zvezdi pročitali pismo kojim ga obaveštavaju da ga je ona ostavila.
- Naravno da nije istina da sam se razvela. Niko me nije zvao iz produkcije „Farme“, a videla sam da su mu poslali pismo u kojem su ga obavestili da više nismo u braku. Već sam rekla u intervjuu za Kurir da se neću razvesti od Ekrema, pa čak i ako me prevari. Stojim i dalje pri tome.
Kako ste reagovali kada ste čuli da je vaš suprug izjavio ljubav Vendi?
- On se to šalio samo da bi napravio šou i privukao pažnju. Napio se, pa ne zna šta priča.
A šta je s Ruskinjom koju je pominjao pre neki dan, da mu je bila ljubavnica i da ste je poslužili kafom?
- Tu priču je izmislio. Nikada nijednu ženu nije doveo u naš dom niti sam je služila, kako je ispričao.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top