Soba za Kukanje - Internet Radio i Televizija & Pitanja,komentari ??? Media Centri

VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
... ovo je pravi podforum za tebe kao i za mene a moja"kuku lele" muka je : kad će mi penzija biti veća od 250€ za staž od 30 godina sa diplomom više škole? :oops:
Da, bas zalosno, jbg. :(
Nevezano za ovo, danas pricam sa stricekom koji mora na MR ali ima termin za 9 mjeseci, hehe. E sad, ako plati nekih 450 eura moze obaviti pregled odmah u privatnoj klinici koja gle cuda radi i za javno zdravstvo.
Sad jbg, problem je u tome sto ima mirovinu u tvom rangu, znaci skupit ce novce za pregled za jedno dva tri mjeseca ako nista ne jede, ne plati niti jedan racun i sl. :(
Organizirali smo nekakvu akciju da se to pokrije, ali nije to rjesenje, kako covjek moze raditi 30 godina i onda mu se ne moze platiti pisljivi pregled na racun novaca koje je uplacivao u tom periodu. :(:(
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
292
malo smo otišli sa teme o "internet radio i tv" no svi imamo svoje nekakve "kuke" i muke, al' što neki kažu "može i gore" i onda je bolje okrenuti se nečem lepšem što nam skreće pažnju sa tih "kojekakvih" muka, ali tu ne mislim na gledanje "Zadruge" već na druženju što u okruženju, što na forumima, itd. što reče Gagi u filmu" Deco, idemo dalje ..."! i molim osmeh ... :)
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2012
Poruka
50
NORD VPN mi ruši internet vezu.Kad uključim nord vpn mi posle par sekundi isključi wifi vezu ..jel neko zna šta da uradim
 
Učlanjen(a)
26.05.2016
Poruka
58
NORD VPN mi ruši internet vezu.Kad uključim nord vpn mi posle par sekundi isključi wifi vezu ..jel neko zna šta da uradim
Prijatelju!
Desavala mi se slicna stvar.Od tada vise ne koristim Nord VPN.Znam da ti nisam bas pomogao.Ali cisto da znas da nisi jedini kome se to dogadja!
Pozz
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.908
Uđite u seting nordvpn , idite na Auto-connect , pa na "choose vpn protocol auto ..."
Obično je po defaultu podešen na NordLynx , a vi promenite na Udp ili Tcp , pa probajte da li puca konekcija !

Ja ga koristim godinama , i surfshark od nedavno (surfshark mi se čini jako brz za surf ali nije za hakovanje )
 
Učlanjen(a)
04.04.2023
Poruka
1
Evo da i ja zakukam malo na dva tv-a nemam vise ni jednu listu da radi, a nemam ni dovoljno postova da zatrazim neku... ‍♀️
 
Natrag
Top