Snimiću album od nagrade u „Farmi“

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Snimiću album od nagrade u „Farmi“

Topalko nakon pobede

Milan Topalović Topalko, zvezda „Granda” i pobednik prve sezone serijala „Farma”, sa najpoznatijeg seoskog imanja u Srbiji izašao je za 100.000 evra bogatiji, te sa etiketom ženskaroša, ali i sa šansom da lakše ostvari svoje pevačke snove.

topalko-x.jpg


Sa osvojenim parama Topalko će da snimi album.
- Nisam očekivao pobedu, nikada u životu ništa nisam očekivao, pa ni ovo. Ja uvek idem, pa šta mi bog da. Ovo mi mnogo znači. Zaista. Sada će mi sve biti lakše - kaže Topalko, koji na pitanje da li će od para koje je dobio da kupi stan sebi i svojoj porodici, ženi Vesni i ćerki Heleni, s obzirom na to da žive u iznajmljenom stanu, pevač odgovara da ipak neće.
- Snimiću album od para koje sam dobio, a posle ćemo lagano da vidimo šta i kako. Posle će biti lako sve. Jer, dobre pesme koštaju - priča popularni pevač kojem su žena i ćerka, kako kaže, mnogo nedostajale.
- Uf, mnogo su mi nedostajale. Znate, nije isto kao kada odem negde da pevam, ovako, da nastupam, i sad ovako kada me nije bilo tri meseca. Sada i kada sam bio u vojsci je bilo najduže što ih nisam video. Bitno je da sam izašao i njima dvema je dovoljno što sam ja sa njima - kaže Topalko i navodi da mu je mnogo drago što je Niggor dobio drugu nagradu.
- Niggor i ja smo imali taj naš neki, ne znam kako to da opišem… neke naše šeme. Prepoznali smo se i znali smo da će to biti to - priča Topalko kojem su za vreme boravka u „Farmi” prikačili etiketu švalera.
- Zbližio sam se sa Sandrom, ma da… jednom sa Marinom, jednom sa Majom… zamalo i Cakani da se uvučem u krevet. Ma… pustite to… to su gluposti - navodi pevač kroz smeh i otkriva zašto se, dok je boravio na „Farmi”, vidno odaljio od svoje koleginice, pevačice Big Mame.
- Ona voli da se druži sa ženama, ja volim da se zezam sa ženama, ali ne i da se družim. Pa smo se zato malo iskulirali - objašnjava Topalko i otkriva šta bi promenio da može, u svom ponašanju tokom života na najpoznatijem seoskom imaju u Srbiji.
- Ne bih ništa menjao od onoga što sam uradio u „Farmi”, osim što sam se posvađao sa Bebi Dol čim je ušla, ali nisam je znao, nisam znao kakva je. Jedino mi je zbog toga krivo. To je jedina stvar, nisam je kapirao kao osobu - priča Topalko koji kaže da je imao strpljenja za sve farmere.
- Ja sam imao strpljenja za sve, ja sam pokušavao da malo smirim svađe, da malo Maji objasnim da mora da prećuti nekad. Mislim da sam bio fer i korektan. Otišao sam tamo da se pokažem kakav sam, ko sam, da se predstavim u najboljem svetlu i mislim da će svi biti ponosni na mene, moja porodica, Varošani, Saša Popović… - navodi Milan Topalović Topalko i ističe da se na kraju nije iznenadio finalistima.
- Nisam razmišljao o tome ko će biti finalista i nisam se iznenadio izborom, jer tamo su svi mogli da uđu u finale, svi učesnici su mogli da pobede - kaže Topalko za kraj.

Autor: M. Čule
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Sta sve ljudi nece uraditi za novac.... Jednom sam gledala Farmu i vise ne. Blamiraju se ljudi bez potrebe. One zenetine narocito.
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Blamiraju se ljudi bez potrebe. One zenetine narocito.

Nema tu nikakvog blamiranja,što se tiče onih "ženetina" prirodno su takve.Pametan čovek iz njihovog ponašanja lako će izvući pouku,a budala će se smejati do groba i žaliti što nije bio deo te ekipe.......
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Da nisu takve, ne bi tamo ni bile. Umesto da se pokriju i cute, one na sva usta....strava
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Pametan je covjek znace sta ce sa njima!!
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Nema tu nikakvog blamiranja,što se tiče onih "ženetina" prirodno su takve.Pametan čovek iz njihovog ponašanja lako će izvući pouku,a budala će se smejati do groba i žaliti što nije bio deo te ekipe.......

Upravo tako oni su tamo došli samo zbog para,a njihovo ponašanje i blamiranje nije ništa čudno...većina nas zna da su oni takvi prirodno,a kao što reče mogu samo da se smejem i ništa više.
 
Natrag
Top