Snimaće se i treći deo filma „Seks i grad"

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Snimaće se i treći deo filma „Seks i grad"




Dok verni obožavoci kultne serije „Seks i grad" željno iščekuju završetak i premijeru drugog nastavka istoimenog filma, već je u planu i snimanje trećeg dela, piše britanski „San"



Iako su se već sada pojavile kritike da su glumice pomalo prestare za ulogu devojaka kojima su glavna preokupacija moda i provodi, producenti očigledno ne misle tako.

I glavne glumice, koje zajedno imaju 187 godina, već sada su izrazile svoju zabrinutost zbog toga. Sara Džesika Parker , Sintija Nikson i Kristin Dejvis, već su zašle u četrdesete, a njihova koleginica Kim Katral već je u pedesetima.

- Rekla sam svom agentu da sam jednostavno prestara da ponovo igram tu ulogu - rekla je Sara Džesika još 2006. godine. Međutim, izgleda da je ponuđeni iznos za novi nastavak bio dovoljno uverljiv da popularna Keri zaboravi na sve bore i odazove se na poziv.

Drugi nastavak planetarno popularne serije i filma „Seks i grad" premijerno će biti prikazan ove godine, a čim se završi snimanje drugog, odmah kreće i snimanje trećeg nastavka.

- Ima smisla odmah krenuti sa snimanjem. Likovi će na ekranu izgledati mlađe nego što će u stvarnosti biti u vreme kada se za koju godinu treći nastavak pojavi u bioskopima - rekao je izvor za „San".


Izvor: Press
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2009
Poruka
144
Da li ova vest ikoga posebno oduševljava? Čisto sumnjam. Interesantniji bi mi bio dokumentarac o parenju daždevnjaka iz jugozapada Sumatre.
 
Natrag
Top