Smučila mi se čokolada

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Smučila mi se čokolada
Muke za trudnu Adrijanu Limu
20.07.2009. 05:00

lima-ver.jpg


Brazilska manekenka Adrijana Lima, supruga našeg košarkaša Marka Jarića, nedavno je otkrila da od kada je u drugom stanju ne može ni da pogleda svoj nekada omiljeni slatkiš - čokoladu.

-To je baš čudno jer sam ranije volela čokoladu. Obožavala sam čokoladu dok nisam ostala trudna, a sada mi se uopšte ne jede - ispričala je Adrijana na jednoj zabavi modne kuće „Luj Viton” u Njujorku prošle nedelje.
Ipak, Adrijana smatra da njen nedostatak želje za čokoladom ima i svojih dobrih strana.
- Pretpostavljam da je to pozitivno budući da ne bi bilo dobro zbog bebe da unosim puno šećera, ali se svakako nadam da će mi se nakon porođaja vratiti želja za čokoladom jer sam stvarno uživala u njenom ukusu - priznala je lepa Brazilka. Međutim, iako se odrekla čokolade, Adrijanino raspoloženje nikada nije bilo bolje.
- Zaista se nikada nisam bolje osećala. Imam utisak kao da sijam jer sada imam sve. Moj život je u ovom trenutku potpun - istakla je Adrijana i dodala da ona i Marko već opremaju dečju sobu iako još uvek ne znaju bebin pol.
- Pre neki dan smo čak izašli i kupili kolica iako sam tek u 17. nedelji trudnoće. Marko mi je rekao kako jedva čeka da šeta bebu u kolicima i kako će zbog toga biti najponosniji otac na svetu - procvrkutala je buduća mama.

Izvor: Blic
 
Natrag
Top