Slovenci se i dalje naslađuju hrvatskim neuspehom (VIDEO)

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Slovenci se i dalje naslađuju hrvatskim neuspehom (VIDEO)

00018066.jpg


Slovenci se i dalje sprdaju sa komšijama, Hrvatima, koji će na sledećem SP u fudbalu navijati za sve samo ne za "nogometnu" reprezentaciju Hrvatske.


Sa druge strane, Slovencima je draže da se šale na taj račun nego da smišljaju kako i "marketinški" bodriti "reprezentancu" sa "sunčanije strana Alpa".

Posle reklame za "Masterkard", koju su Slovenački navijači "odradili po svome" nazvavši je "Hrvati nas gledaju iz kauča... Neprocenjivo!" stiže još jedna parodija. Ovoga puta, iskorišćena je sekvenca iz filma "Sam u kući". Slovenci su ga titlovali, a klip nazvali "Ivica sam kod kuće".

U dobro odrađenoj sinhronizaciji, dečak, Ivica Olić, kaže da ne voli roditelje zato što ih nikada nema u kući, a da zbog činjenice da "ona ne ide nikamo" voli reprezentaciju Hrvatske.


[YOUTUBE]e_-jmuI6AGM[/YOUTUBE]
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Hej, ovo je fenomenalno i originalno!!! :)
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ništa tu nije originalno, taj vic je smišljen čim hrvatska i teoretski nije mogla da se nađe na SP-u. Obična navijačka prepucavanja yes3
 
Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
11
Mada sam sam hrvat,pukao sam od smijeha!!Super je video!!!Hey,ko je bolji neka pobjedjuje;dali to bili ovi ili oni;glavno da je dobar nogomet i da ima golova:).
 
Natrag
Top