Slavica ljubi Radasina

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Slavica ljubi Radasina

Otrovna strela koju je posalo Džordž Rkman preksinoć izbačen iz kuće Velikog brata, pogodila je njegovu koleginicu iz Smedereva Slavicu Đulejić.​

144017_slavica-i-radasin_f.jpg

Džordž Rkman zakuvao čorbu Slavici da će morati da ljubi Radašina

- Slavica me je od početka gledala kao da sam niko i ništa. Bio sam prema njoj super, a ona me je nominovala kad god je stigla. Posle svega sam shvatio da je licemerna i iskompleksirana – rekao je Džordž pre nego što je uputio otrovnu strelu.


Da bi joj se osvetio, smislio je pomalo naporan zadatak. Slavica će u narednih nedelju dana morati da kuva i u luksuznom delu kuće i na otpadu, a kad ukućani završe sa jelom moraće da pere sudove. Ujutro u kuhinji ne sme da se nađe ništa prljavo. Na sve to, svaki dan će morati da se ljubi. Džordž joj je “prepisao” minimum dva poljupca dnevno sa Radašinom, a može da ih bude i više ako Radašin tako bude želeo.
- Malo su počeli da preteruju. To je četiri puta više posla od čišćenja koje sam ja imala – gunđala je Bojana.

- Ma učinio mi je uslugu. Kazna bi bila da mi je zabranio da priđem kuhinji – odgovorila je Slavica uz smešak koji je, uprkos njenom trudu da deluje veselo, bio kiseo.



velikibrat.us
 
Natrag
Top