Sjajnoooo

MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.694
Situacija koje je opisana dogodila se (kažu) u Poljskoj. Autobus broj 32, u gradu Glivice, cetiri sata poslepodne, svi se vracaju kuci, gužva:
Jedan od putnika koji ima mesto za sedenje, je crnac, neodredenih godina. Autobus staje na stanici, ulazi žena, trudna je, što se lako vidi, nosi pune torbe, ulazi i jedna baba te još nekoliko ljudi.

Crnac videvši trudnu ženu ustaje i kaže joj "Izvolite, sedite" i ljubazno joj prepušta mesto, a u tom trenutku autobus krene.

Baba videvši nakratko slobodno mesto, odgurne trudnu ženu i brzo uskoci u stolicu.
Sedi ona tako, srecna a crnac joj ljubazno kaže:
"Oprostite, ali ja sam ustupio mesto ovoj gospodji jer je trudna i izgledala je umorno. Mislim da se vama ništa loše nece dogoditi ako još malo stojite i dozvolite joj da sedne."

Na to baba odgovara:
"Ne znam iz kojeg ste plemena, ali ovde, u ovoj civilizovanoj zemlji ustupa se mesto starim i bolesnim ženama, a ne mladim i zdravim!"

Crnca je ocigledno naljutila ova rasisticka primedba pa je lepo i izrazito "ljubazno" odgovorio staroj gospodi:
"Ne znam iz kojeg ste sela vi gospodo, ali u mom se selu takve stare i zajedljive babe jedu za veceru!"
Kažu da je reakcija u autobusu bila neopisiva...
 
Član
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
131
xaxaxa...u mom plemenu se takve babe jedu....prejakoooooooooooo:)
 
Natrag
Top