Sibirski Isus

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589

Covek vodi sektu u sibiru, misli da je Isus, promovise veganstvo, verovanje o kraju sveta i u vanzemaljce, naravno ima na hiljade fanova:D
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Covek vodi sektu u sibiru, misli da je Isus, promovise veganstvo, verovanje o kraju sveta i u vanzemaljce, naravno ima na hiljade fanova:D

Malo sam gledala na preskokice ,tobi se prije moglo nazvat lječilište za alkoholničare i droger.aše nego neko svetište stime daje tamo sve zabranjeno_Opet se neko pokušava obogatiti na naivnosti jadnog naroda.Bog je samo jedan Krist je samo jedan.A oni nek isčekuju svoje van zemaljce
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Матеј, глава 24

4. И одговарајући Исус рече им: Чувајте се да вас ко не превари.
5. Јер ће многи доћи у име моје говорећи: Ја сам Христос. И многе ће преварити.


23. Тада ако вам ко каже: Ево овде је Христос или онде, не верујте.
24. Јер ће изићи лажни христоси и лажни пророци, и показаће знаке велике и чудеса да би преварили, ако буде могуће, и изабране.
25. Ето вам казах унапред.
26. Ако вам дакле кажу: Ево га у пустињи, не излазите; ево га у собама, не верујте.
27. Јер као што муња излази од истока и показује се до запада, такав ће бити долазак Сина човечијег.



И поред свих упозорења многи бивају заведени својевољно, придружују се култовима, лажним пророцима и лажним христосима. То није никаква новина, то је почело још од самога оснивања Цркве, док су апостоли ширили јеванђеље. И наставиће се до доласка Господа. Увек је превара везана за Исуса Христа, на овај или онај начин.
 
Natrag
Top