Sharp LC-32LD165E pitanje

Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
58
Zdravo svi! Koristim LCD televizor Sharp LC-32LD165E, i hteo bih vas nesto pitati u vezi ovog uredjaja. Problem je vezan za skeniranje i gledanje analognih i digitalnih kablovskih kanala, a sad cu vam i detaljnije objasniti.

Evo ovako. Trenutno imam anolognu kablovsku kod operatera koji nudi i 20-ak besplatnih digitalnih kanala. E sad, kad je TV prvi put podesavan, nisam ja to radio, pa je u meniju, pod opcijom TV, pretraga kanala, ili kako li se zove, pod opcijom TV izbor podesen na antenu. Sa tim podesavanjem, kad se skeniraju kanali TV samo memorise analogne kanale, i te analogne poredja normalno, od kanala 1 pa na dalje, normalno kako i treba. E sad, ako posle toga automatski pretrazim sve kanale, uhvatice i memorisati i analogne i te digitalne, ali onda pobrka analogne. Kako mislim da ih pobrka, tako sto sve digitalne, i besplatne i sifrovane, umemorise od kanala 1 pa do recimo 900, a onda poredja analogne od 900 do kraja.

Posto se najvise gledaju ti analogni kanali, posto ih ima i vise od digitalnih, da li moze nekako da se podesi da analogni kanali budu poredjani od kanala 1 pa na dalje, sto je lakse za prebacivanje, a da sve digitalne prebaci negde, moze i od trocifrenih brojeva, jer digitalni i nisu toliko bitni?

Eto to je to. Mogu jos detaljnije objasniti ako bude potrebno. Ima li neko ideju kako ovo srediti? Hvala! :)
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.453
98 pa 99 strana pa dalje , pogledaj

Kod:
[URL=http://gavitex.com/share/ttqdgfevk][B]SHARP uputstvo[/B][/URL]
 
Natrag
Top