Šezdeset posto parova nesrećno je u svojim dugim vezama

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
RUTINA ZAMARA
Šezdeset posto parova nesrećno je u svojim dugim vezama


news_1979.jpg
Svaki šesti par priznao je da nije zadovoljan ljubavnim životom, a svaki četvrti razmišlja o tome da ostavi partnera ili partnerku. Kod svakog desetog para prisutno je međusobno nepoverenje.

Sve to pokazuju rezultati istraživanja u kojem je učestvovalo 3000 parova. Uočeno je i da se parovi žale na nedostatak seksa, spontanosti, strasti i romantike, a sve to narušava kvalitet veze.Većina parova svoj je seksualni život ocenila ocenom šest od mogućih 10, a navode i da su aktivnosti u krevetu više prosečne nego odlične.
Više od polovine parova smatra da u njihovim vezama nedostaje strasti i zadovoljstva i da su se njihove voljene osobe tokom vremena promenile. 33 posto parova smatra da im u vezi nedostaje nežnost.

Kada ljudi tek počnu da izlaze na dejtove, nastoje da jedno drugo zadive i pomalo glume kako bi se svideli suprotnoj strani. I onda nakon nekog vremena sve to nestane pa se pojave problemi, pojasnio je Dejvid Braun s internet stranice UKDating.com koji je radio na istraživanju.

Izvor: vecernji.hr
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Duga veza.....to je kao supa koju polako jedeš.....poslednji gutljaji su obično hladni...
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Veza je proces trošenja vremena,para i energije na osobu koju ćeš "voljeti" sve manje i manje...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Veza je proces trošenja vremena,para i energije na osobu koju ćeš "voljeti" sve manje i manje...
A zašto ne sve više i više? :dntknw: Imam (imao sam) jednu taktiku kod upoznavanja sa devojkama, na prvom sastanku, na početku veze. Nikad nisam glumio "ludilo", pričao bajke, bio nešto što nisam. Ništa nisam lagao ili krio, pokazivao sve svoje loše osobine i mane, nedostatke i gluposti! Kasnije je ta osoba mogla samo lepe stvari da otkriva o meni, jer loših više nije bilo! "Padao" sam na tom prvom koraku mnogo puta, ali kad ga pređem, znao sam da ću dalje lako... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
A zašto ne sve više i više? :dntknw: Imam (imao sam) jednu taktiku kod upoznavanja sa devojkama, na prvom sastanku, na početku veze. Nikad nisam glumio "ludilo", pričao bajke, bio nešto što nisam. Ništa nisam lagao ili krio, pokazivao sve svoje loše osobine i mane, nedostatke i gluposti! Kasnije je ta osoba mogla samo lepe stvari da otkriva o meni, jer loših više nije bilo! "Padao" sam na tom prvom koraku mnogo puta, ali kad ga pređem, znao sam da ću dalje lako... ;)

Ne kažem da nije moguće "sve više i više" ali u praksi je svega 3 % takvih slučajeva.

Btw,pametna ti je taktika jer mnogi pri upoznavanju pričaju bajke.Good for you :)
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Šezdeset posto parova nesrećno je u svojim dugim vezama

Mislim da je mnogo,mnooogo veći procenat u pitanju. Najgori su oni parovi ili pojedinci koji stalno pričaju kako im je divno i presrećni su u vezi ili braku a stvarnost je drugačija.
 
Natrag
Top