Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
i meni je bila strasno zanimljiva na pocetku,ali mi je posle brzo dosadila..
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
Pa nemoj ti sad zbog nas misliti loše o igri, možda se tebi svidi. Možda ti voliš neki žanr, koji mi ne volimo... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
94
:) pa sta znam najvise volim te neke strategijeali nesto nisam igrala u poslednje vreme nikakve igrice, a secam se ove od pre i neko mi je bas dao i nisam jos ni instalirala
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
Ma 'ajde, budi malo radoznala, pa otkri šta se u njoj krije. Čula si 2 negativna komentara, pa je ne želiš probati. Možda sam to namerno napisao, ko zna... :D:D

Zaboravio sam reći da u igri ima podosta zanimljivih radnji, ali eto.. obrisao sam je iz tog razloga što sam istovremeno igrao više od 10 igara, pa je ona bila nekako najslabija karika i kandidat za brisanje. Mislim da ću je opet instaliati, jer me zanima šta sam popustio. Eto, znači lepo si me podsetila... TNX! ;)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
98
settlers 4 je vrlo zanimljiva igra taman za tebe.....grafika blista....ali mene je smorila jer ja mrzim takve strategije...vise volim futuristicke kao sto je supreme commander...... zezam se za grafiku nevalja....ako 'oces pravi settler onda brate...ups..seko ti skini settlers 6..pogledaj na you tube svidece ti se
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top