Šestogodišnjak ipak ostao na zemlji (video)

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Šestogodišnjak ipak ostao na zemlji (video)



Šestogodišnji dečak za koga se mislilo da je sam odleteo balonom čiji su let pratili ljudi širom sveta, ipak je pronađen na sigurnom - na zemlji, saopštile su vlasti Kolorada.

Falkon Hin je pronađen sakriven u kutiji na tavanu porodične kuće ispred koje je bio zavezan balon pre nego što je odleteo. Jedan od Falkonove braće je rekao da ga je video kako ulazi u korpu, a poletanje je prikazano u direktnom TV prenosu. Snimak je ubrzo preplavio internet, vodeće informativne, ali i mnoge druge sajtove i izazvao pravu pometnju na svim većim socijalnim mrežama.

Let balona su pratile hiljade ljudi širom sveta, Nacionalna garda je odmah poslala helikopter koji je pratio letelicu, a čak je i aerodrom u Denveru bio na kratko zatvoren.

Više od sat vremena se strahovalo za dečakov život, ali kada je balon sleteo nakon oko 100 kilometara od mesta uzletanja, otkriveno je da Falkon nije u korpi. Posle kratoktrajne sumnje da je možda ispao i pretrage terena, policija je saopštila da se on nije ni ukrcao i da je vreme da se medijski cirkus smiri.

Sigurna sam da ćemo ga pronaći. Mislim da je sada u pitanju samo to što se malo uplašio. Možda još nije spreman da bude pronađen”, rekla je portparolka šerifove kancelarije Eloiz Kampanela.


[YOUTUBE]IYQFl0R-ZHs[/YOUTUBE]

Izvor: B&L
 
Natrag
Top