SerbianForum Navi X - Domaci i Strani filmovi

Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
37
Pitanje u vezi navi x. Imam Gotham 13.2 i instalirao sam navi x verzija 3.8.2 ali kad god pokusam da udjem u navi-xtreme portal izbaci mi ovo "Can not connect to server and no cached file exists". Sta sam pogresno uradio i da li treba nesto da podesim da bi ovo radilo?
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
Evo malopre proradio.
Nije do tebe i kod mene je isto bilo evo citam na twitter-u ljudi imali isti problem vec 5 dana
Kod:
https://twitter.com/Navi_X/status/542488918168322051

Ako ti neradi i dalje imas uputstvo odradi po njemu :
Ako vaš Navi-X ima novi logo i nije funkcionalan, deinstalirati i ponovno ga instalirati na stabilnu verziju kroz TVADDONS addon Installer.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Boki jedno pitanje. Ne mogu da pokrenem ni jedan domaci film iz navija koji se vuce sa youtube, imam youtube addon ali nece pa nece. Strani filmovi rade.

EDIT: Resio sam, morao sam da se u podesavanjima youtube addona ulogujem, tj unesem svoj youtube user i pass, i onda je sve proradilo. Ako neko ima slican problem da zna.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
591
Resio sam, morao sam da se u podesavanjima youtube addona ulogujem, tj unesem svoj youtube user i pass, i onda je sve proradilo. Ako neko ima slican problem da zna.

I ja sam ulogovan na tom addonu ali mi nešto sporije učitava. Kada idem na na kanale na koje sam subskrajbovan neće da mi otvori. A i u browseru nešto sporije učitava od ostalih sajtova, neki put učita a neki put neće uopšte.

Ako neko zna rešenje ili je to do njih ..
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2011
Poruka
43
Mislim sta reci jako dobra stvar !!
@boki 71 sve pohvale ovaj forum je potvrdio jos jednom svoju velicinu..
Nisam se ubijao postovima ali vac pratim u dosta podforuma..
Svaka cast jos jednom....
Bic@
 
Natrag
Top