Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

SerbianBookClub

• Začetnik teme SerbianBookClub
  • Datum pokretanja
SerbianBookClub

SerbianBookClub

SerbianBookClub - Vrelo je ovdje

Ona nije bila njegovo omiljeno jelo, dok neko nije pojačao temperaturu... Poznati kuhar i zloglasni ženskaroš Bryce Ryder ne može vjerovati kakve misli ima o svojoj staroj prijateljici Jenni McCaleb. Ona je oduvijek bila sramežljiva susjeda, ali kada loš publicitet prijeti da izgubi sve što je gradio, Jenna se baca na posao – i pokaže drugu stranu sebe koja preuzima glavnu ulogu i u potpunosti je neodoljiva. Ubrzo se stvari zagriju, u i van kuhinje, i sve Jannine tajne fantazije o Bryceu počnu izlaziti na vidjelo. Ali hoće li ona biti ona koja će mu ukrotiti srce, ili je seksi šef samo zadovoljio još jednu od svojih žudnji?
PDF
Jezik: HR
Prevod i obrada: SerbianBookClub
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

SerbianBookClub

SerbianBookClub

SerbianBookClub - Njegov poklon
Tamna romansa 01

Nisam trebala biti ja.
Ja sam samo isporučila tortu umesto prijateljice – pakleno sigurna u to da nije prikladan poklon za rođendan milijardera. Ali sada kada sam bila ovde, nisam se usuđivala da odem.
Čak i da sam to želela, on me ne bi pustio.
Lacey Miller je na dva dana od izbacivanja iz njenog stana kada joj najbolja prijateljica ponudi posao za brzu zaradu. Lako kao torta, zar ne? Pogrešno.
Milijarderski plejboj Jake Carville godinama traži savršenu pokornu. Za svoj rođendan radovao se posebnom poklonu: devojci koja može zadovoljiti svaku njegovu tamnu žudnju.
Ali kada Lacey uđe kroz pogrešna vrata i upadne u Jakeove ruke, ona je sve čemu se nadao… i ništa od onoga što je očekivao.
Kako onda može izgubiti sebe, svoje srce i dušu, zbog devojke koju nikad nije trebao upoznati?

PDF
Jezik:SR
Hidden content

SerbianBookClub

SerbianBookClub

SerbianBookClub - CHANDLER

Dobar sam u sali za sastanke ali sam bolji u spavaćoj sobi. Mnogo bolji. Mogu da šarmiram suknju bilo koje žene u bilo kojoj zemlji. Daću joj orgazam pre nego što je stavim u taksi. Ili tri. Ništa više od toga ili bi ona počela da pravi planove za budućnost a ja nisam u tome.
Ili nisam bio do Genevive Fasbender. Ona je prva žena za pet godina sa kojom želim provesti celu noć. I ona je prva žena koja mi je rekla da ja nisam ono što ona želi od ljubavnika, čak ni nakon višestrukog O. ona je pakleno drska I tvrdoglava, i ona ne veruje da je moguće zadovoljiti je.
Ali ja sam za izazov.
I nakon incidenta u ormaru kancelarije mog brata – prljavog, prljavog incidenta – mislim da sam momak za isporuku.
A Genevive Fasbender nikada neće znati šta dolazi.

PDF

Hidden content

SerbianBookClub

SerbianBookClub

Tamna romansa 02
aub2.jpg

On će me kazniti, znam to.

Ja sam samo isporučila tortu umesto prijateljice – pakleno sigurna u to da nije prikladan poklon za rođendan milijardera.Ali sada kada sam bila ovde, nisam se usuđivala da odem.
Čak i da sam to želela, on me ne bi pustio.

Lacey Miller je na dva dana od izbacivanja iz njenog stana kada joj najbolja prijateljica ponudi posao za brzu zaradu. Lako kao torta, zar ne? pogrešno.
Milijarderski plejboj Jake Carville godinama traži savršenu pokornu. Za svoj rođendan radovao se posebnom poklonu: devojci koja može zadovoljiti svaku njegovu tamnu žudnju.
Ali kada Lacey uđe kroz pogrešna vrata i upadne u Jakeove ruke, ona je sve čemu se nadao… I ništa od onoga što je očekivao.

Kako onda može izgubiti sebe, svoje srce i dušu, zbog devojke koju nikada nije trebao upoznati?
PDF

Hidden content

SerbianBookClub

SerbianBookClub

SerbianBookClub - Đavolji šarm
Chaos Bleeds 01
51UBWAhuckL.jpg

Niko se ne zajebaje sa Chaos Bleeds ekipom! Devil je u lovu na kurvu koja mu je ukrala dijete. Možda je rodila njegovo dijete, ali nikada neće biti djetetova majka. Kada joj je sestra Kayla, pokucala na vrata sa bebom, Lexie nije imala izbora nego ga primiti. Odma je zavoljela dječaka, i nema šanse da će ga dati. Kada izgubi posao, Lexie nema izbora nego raditi u striptiz klubu da bi mogla izdržavati bebu koja joj je data. Devil je želio Lexie od trenutka kada ju je vidjeo da pleše. On ne zna isprva da je ona sestra djevojke koju traži, ali kada sazna, sve sjedne na svoje mjesto. Imat će i svog sina i Lexie, ali kada Kayla dođe nazad u grad, sve opklade otpadaju. Ne postoji ništa što Lexie može uraditi da spasi sestru. Zaljubljena je u Devila, i zna da će uraditi sve što je u njegovoj moći da zadrži svoju porodicu sigurnom, bez obzira šta ona tražila od njega.

PDF
Jezik:HR

Hidden content

SerbianBookClub

SerbianBookClub

SerbianBookClub - Doktor
On 01
1.jpg

Ništa u životu nije bitno kao naše zdravlje. I zato, kada je Caroline primetila sumnjiv mladež kod njene sestre Claire, pre nego što su krenule na plažu, nagovorila ju je da ga proveri što pre. Zabrinuta, Claire je zakazala pregled u prvom terminu koji je mogla da dobije. Čim je ušla u sobu za preglede doživela je šok jer pored toga što je doktor bio izrazito zgodan, takođe je bio i brat instruktora surfovanja u kojeg je nekada davno bila zaljubljena. Nikada u životu nije pitala ni jednog muškarca da izađu a još teže joj je bilo da pozove nekoga ko je već video sve njene intimne delove. Ali želeći da sledi savet iz jednog ženskog magazina, odlučila je da preuzme stvari u svoje ruke i načini prvi korak. Stvari su bile tako dobre među njima ali istovremeno, osećala je da nešto nije u redu. Shvatajući da njegovo čudno ponašanje znači da sigurno krije nešto od nje, odlazi do njegove kuće i otkriva da ima ćerku. Ta činjenica joj je objasnila mnoge stvari, ali onda su krenule neke glasine koje su je zabrinule terajući je da se preispituje i dvoumi. Mogu li njih dvoje prevazići te tračeve i stvoriti zajednički život?

PDF

Hidden content

SerbianBookClub

SerbianBookClub

SerbianBookClub - Ripperova patnja
Chaos Bleeds 02

1.jpg
Kasni telefonski poziv nikada ne bi trebao da izazove toliko nevolja. Ripper bi uradio bilo šta za Chaos Bleeds, uključujući i čišćenje Princezinog nereda. Kada ga Judi pozove, bez razmišljanja kreće da joj pomogne i brzo se zatiče sa telom koje mora da sakrije i autom koje mora biti uništeno. Uradiće sve što je u njegovoj moći da zaštiti tu mladu ženu. Ono što nije očekivao je da će ga požuda udariti kao maljem, svaki put kada je u njenoj blizini. Judi nikada nije očekivala da će je bilo koji muškarac seksualno privući nakon što je godinama bila iskorištavana od strane makroa. Devil i njegovi ljudi su je spasili od pakla ali zbog Rippera zamišlja stvari koje nikada nije. Njegov dodir tera je da žudi za svim onim čega se odrekla. Međutim, Devil je usvojio Judi kao svoju ćerku. Niko ne sme da povredi, niti čak dodirne Princezu kluba. Šta će uraditi kada je jedan od njegovih najodanijih ljudi bude proglasio svojom?
PDF

Hidden content

SerbianBookClub

SerbianBookClub

SerbianBookClub - Marinac
On 02
rsz_412.jpg

Svadbe i sahrane, to su događaji na kojima svako mora da prisustvuje ali ne može baš svako to da podnese. Penelope je jedna od malog broja onih koji bi se radije nosili sa sahranom nego sa venčanjem ali uprkos tome, naterala se da se dotera i prisustvuje venčanju svoje rođake. I tu je ugledala Ethana. Visok, zgodan i tetoviran toliko da čak ni njegov sako nije mogao sve da prekrije, isticao se u gomili. Odmah su se povezali ali on ostaje u gradu još samo mesec dana. Nakon toga, vraća se u Californiu kako bi ispunio svoju obavezu prema Mornarici. Znajući da zbog toga njihova veza nema nikakvu budućnost oboje se ustručavaju da iskažu svoja osećanja, ali sudbina ima drugačije planove.
PDF

Hidden content

SerbianBookClub

SerbianBookClub

SerbianBookClub - MILIJARDER
On 03
112061

Stela je napustila svoj zadnji posao jer ju je otac djeteta koje je čuvala počeo pipkati. Radi toga, izluđivala ju je privlačnost koju je osjećala prema ocu djeteta na sadašnjem poslu. Njena nelagoda samo je porasla kada joj je objasnio da posao nije samo čuvanje njegove kćeri, nego i pretvaranje da je njegova djevojka. Ali kada je rekao da će primiti platu od milion dolara za godinu dana, sve se činilo malo manje zastrašujuće. Naravno, ovo pokreće pitanje, zašto bi bogati muškarac želio – ili trebao – platiti ženi milion dolara za godinu dana da se pretvara kao da je njegova djevojka? Hoće li ovo biti posao iz snova, ili će se probuditi u noćnoj mori?
PDF

Hidden content

SerbianBookClub

SerbianBookClub

Tamna romansa 03

112284

Vezana sam, sa povezom preko očiju… i tako patim za njegovim dodirom.
Ja sam samo isporučila tortu umesto prijateljice – pakleno sigurnau to da nije prikladan poklon za rođendan milijardera. Ali sada kada sam bila ovde, nisam se usuđivala da odem.
Čak i da sam to želela on me ne bi pustio.

Lacey Miller je na dva dana od izbacivanja iz njenog stana kada joj najbolja prijateljica ponudi posao za brzu zaradu. Lako kao torta, zar ne? Pogrešno.

Ali kada Lacey uđe kroz pogrešna vrata i upadne u Jakeove ruke, ona je sve čemu se nadao… i ništa od onoga što je očekivao.

Kako onda može izgubiti sebe, svoje srce i dušu, zbog devojke koju nikada nije trebao upoznati?
PDF

Hidden content