Selektor Španije: Krstića treba oštro kazniti!

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Posle tuče košarkaša Srbije i Grčke u Atini, oglasio se i selektor Španije Serđo Skariolo koji je zahtevao od FIBA-e da oštro kazni kapitena Nenada Krstića.
67200_skariolo01-ap-fonetap_f.jpg


"Jako sam negativno iznenađen sukobom grčkih i srpskih igrača. Iznad svega mislim da je ono što je Nenad Krstić uradio apsolutno prebacilo sve limite takmičarske agresivnosti, a da ne spominjem da je u pitanju bio prijateljski meč. Ne znam da li će se protiv njega pokrenuti disciplinska akcija, ali mislim da je stav koji je on pokazao jako opasan za naš sport i da bi takvo ponašanje, ako Krstić ne dobije oštru kaznu, bilo jako opasan presedan za disciplinu u košarci i njenu reputaciju", napisao je Skariolo na svom sajtu.
Španski selektor je poznat po tome da na svom internet sajtu objavljuje razmišljanja o svemu i svačemu, čak i onome što ne bi trebalo naročito da ga zanima.

Čak je nedavno Špancu Karlosu Kabezasu preko "mreže" saopštio da ne računa na njega za sledeću sezonu u ruskom Himkiju, piše portal kosarka.rs
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pa stvarno, još ako ga kazne za ono jadno udaranje pesnicom to bi tek bila sramota, za njega :-|
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
incident je za svaku osudu,jer je prijateljski mec u pitanju...
mada i Grci i mi smo poznati kao temperamentni narodi...
samo bi nam sada trebalo neka drakonska kazna (nesto se valja iza brega) pa da pred sam start prvenstva budemo hendikepirani izostankom mozda kljucnih igraca...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
To jeste ali sami smo krivi, dešavaju se ovakve stvari na prijateljskim utakmicama, ali nisu ovi igrači klinci, a i nije bilo nekih ozbiljnijih udaraca tj povreda
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ma naravno da ga treba kazniti........Seljacina
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ovaj sukob se desio najverovatnije, zbog velikog rivalstva Olimpijakosa i Panatinaikosa. Ako ste gledali njihovo finale plej ofa Grcke lige, mogli ste da vidite da je na tribinama vladao haos. U prvoj utakmici Dijamantidis je pljunuo Teodosica, kasnije mu je ovaj vratio tako sto ga je lupio po glavu u zelji da napravi faul. Njihova poslednja utakmica finala trajala je vise od pet sati, na kraju i prekinuta zbog navijaca Olimpijakosa, i Panatinaikos je osvojio titulu. Igraci Panatinaikosa mrze Teodosica, i zato je Fotsis krenuo da se obracuna sa Teodosicem, a ne zbog faula koji je Teodosic napravio i koji nije bio grub.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
I opet ce sve da se sruci na nasa ledja...
izlisno je pricati sada ko je prvi poceo,a ko je nastavio...a i bilo je nekih nerasciscenih carki od ranije.
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2010
Poruka
11
ma da,sta hoce da dokaze?? evo i sada se ispromasivao sa slobodnih bacanja u polufinalu sa Turskom...nisam zadovoljan njegovom igrom!!!
 
Natrag
Top