Seksolog otkriva da ova rečenica u krevetu rasplamsava strasti: Imaćete neverovatan seks

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978

Seksolog otkriva da ova rečenica u krevetu rasplamsava strasti: Imaćete neverovatan seks


par-seks-unsplash-scaled-1-696x464.jpg


Komunikacija je ključ za uspešnu vezu, a mnogo može da pomogne i kada je vođenje ljubavi u pitanju.

Seksolog Emili Mors je na svom Instagramu napisala da je jedna rečenica ključna za razbuktavanje strasti u spavaćoj sobi.

– Po mom mišljenju, najzbudljivija je stvar kada vas partner pita: Da li ti se ovo sviđa? – kaže Morse.

Razgovorom se postiže mnogo toga, a nije na odmet da s vremena na vreme pitate partnera da li mu se i šta sviđa u krevetu.

Time ćete stvoriti mogućnost da unapredite vezu, ali i dobijete potvrdu da je ono što radite, uzbudljivo. Možda se vašem partneru više ne sviđa nešto što ste radili ranije, a ne ustručava se da vam to kaže.

– Neki od nas misle da bi partner intuitivno trebalo da zna sve naše seksualne želje, ali to je retko moguće. Ovaj način “provere” tokom seksa, i davanje do znanja našem partneru da nešto radi dobro, dovodi do većeg zadovoljstva, dublje povezanosti i bolje komunikacije u svim sferama života. To je ključ uspeha u seksu – navodi Emili.

Većina ljudi se složila s njom.

– Volim kada me partner pita da li mi nešto prija. To me takođe i prilično uzbuđuje, glasio je jedan od komentara.

(Glossy)
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
"Šta ću da ti radim sa ovim telom mladim ima da me moliš da ne prestanem da ti radim....." Tako ide nekako pesma od Vendi još davnih devedesetih.
Jošte da dodam da je slab taj ljubavnik koji treba da pita: "Da li ti se ovo sviđa? " Vodjenje ljubavi počinje još očima kada je nijesi ni pipnuo. Moraš da je osećaš i spolja i iznutra kako diše kako vibrira i prije nego što si je pipnuo. Amateri ti tvoji "ljubavnici."
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
"Šta ću da ti radim sa ovim telom mladim ima da me moliš da ne prestanem da ti radim....." Tako ide nekako pesma od Vendi još davnih devedesetih.
Jošte da dodam da je slab taj ljubavnik koji treba da pita: "Da li ti se ovo sviđa? " Vodjenje ljubavi počinje još očima kada je nijesi ni pipnuo. Moraš da je osećaš i spolja i iznutra kako diše kako vibrira i prije nego što si je pipnuo. Amateri ti tvoji "ljubavnici."
A ti, beše, ne upražnjavaš seks? Odakle onda sve ovo znanje?

Da budem iskrena, i ja mislim slično. Mene kad pita, samo mi kvari raspoloženje.
Al' eto, seksolozi kažu...
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Tamna Strana Sile je put u različite sposobnosti koje neke smatraju nadnaravnima. ;);););) Ja sam uvek Devica ali ne u horoskopu ALI jako dobro poznajem cice iako ih ne posedujem. To je kontradiktornost koji trebaju drugi da reše. Ti tvoji seksolozi su pravi amateri i ništa te pametno ne mogu naučiti.
 
Natrag
Top