Seks u čast svetske titule u fudbalu

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Seks u čast svetske titule u fudbalu


Iako reprezentacija Paragvaja i nema velike šanse da se domogne titule svetskog prvaka u fudbalu, možda im elan podigene krajnje neobična ponuda.

v163389p0.jpg


Naime, jedna od najpoznatijih tamošnjih starleta Delis Fereira je reprezentativcima poručila da će se, ukoliko osvoje titulu, njima u čast seksati bukvalno cele noći.

"Ako moji Paragvajci osvoje titulu bez prestanka ću se seksati celu noć. Hoću li to moći? Verujte mi, žene u mojoj zemlji su jako strastvene", izjavila je Delis, čije je zanosno telo krasilo naslovnice mnogih magazina za muškarce.

S obzirom da nije precizirala sa kim, ponuda je otvorenog tipa.

"Strastvena sam u krevetu i već na prvom sastanku uvek idem preko granice koja je uobičajena, iako dolazim iz patrijahalnog društva. Sa kim ću da slavim pobedu - to još nisam odlučila, zavisi kakva bude ponuda."

Paragvajci srećno!
:D


Izvor: Mondo
 
Natrag
Top