Seks na srpskoj Farmi: Manekenka suze lije, njen otac psuje medije

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Seks na srpskoj Farmi: Manekenka suze lije, njen otac psuje medije

Nakon što su početkom sedmice mediji saopštili da je u srpskoj verziji Farme pao prvi seks, i to između manekenke Sandre Obradović i repera Igora Lazića Nigora, Sandra ne prestaje liti suze, njen otac psovati medije, a i celi slučaj bi, barem kako se sada čini, epilog mogao dobiti na sudu, piše Index.



Kako je objavio Kurir, ovo dvoje mladih golupčića su se nakon kratkog šaputanja zaputili u senik, odakle je nekoliko svedoka čulo glasno stenjanje i odmah zaključilo o čemu se radi.

Međutim, otac Sandre Obradović tvrdi da to nije istina "jer njegova kćerka ne bi nikada takvo nešto napravila", te da je reč o najobičnijoj novinarskoj patki, a usput je Kuriru i najavio tužbu. "Duboko sam pogođen pričom koja je plasirana i sigurno ću podnijeti tužbu. Gde su tu moralnost i čovečnost? Moja kćerka takvo nešto nikada ne bi napravila. To nije ni blizu istine, bilo bi mi drago kada bi neko tu izmišljotinu demantovao", ljutit je Siniša Obradović.

Ljuta je i Sandra, koja je uprkos pravilima igre koja to zabranjuju, od produkcije uspela saznati za Kurirove tvrdnje te otada ne prestaje liti suze. Iako su je njene kolege sa sela pokušavali utešiti, Sandra od suza ne odustaje, jer joj je, navodno, jako stalo da ostatak Srbije o mladoj manekenkici formira što pozitivniju sliku.


Izvor: Kurir
 
Natrag
Top