Sekirom udario bivšu devojku po glavi

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
sekirom-devojku-x.jpg


Ivana Đ. (22) iz Niša zadobila je teške povrede glave kada ju je juče oko 10 časova u pomoćnom objektu u dvorištu njene kuće u Ulici Zmaja od Noćaja napao mladić čiji identitet nije saopšten. Kako nezvanično saznajemo, osumnjičeni za napad je njen bivši momak, koji je ubrzo pronađen i priveden u stanicu policije.

Devojka je u svesnom stanju, ali sa teškim povredama glave hitno prebačena na Neurohiruršku kliniku, gde je konstatovana fraktura lobanje. Nakon pružene medicinske pomoći, prema nezvaničnim saznanjima, njeno stanje je stabilizovano, ali je zadržana na bolničkom lečenju. Ona je povređena i po ruci, najverovatnije kada je pokušala da se odbrani od napada. Policija i istražni organi su na ulici, desetak metara od kuće u kojoj se zbila krvava drama, pronašli sekiru kojom je, kako se pretpostavlja, povređena devojka. Pronađen je i jedan kuhinjski nož, ali se ne zna da li ga je napadač koristio. Komšije u ovoj tihoj ulici u naselju Bubanj zgranute su nemilim događajem.
- Ništa nismo čuli, za napad sam saznao od Ivaninog dede, koji je nepokretan, kada me je jutros pozvao da mu donesem cigarete. Policija je već obavila uviđaj u kući, a on mi je ispričao da ju je mladić napao i udario sekirom koju je uzeo iz gepeka svog automobila. Pre izvesnog vremena pričao mi je da je i da joj je napadač pretio da će da joj baci bombu, ali nisam tu priču shvatio ozbiljno. Ivana živi sa majkom i dedom. To je fina porodica, a ona je uvek bila dobro dete i odličan učenik u srednjoj školi - kaže komšija Miodrag Vučković.
U kući u kojoj se zbio napad nisu juče želeli da pričaju sa novinarima.

Autor: Branko Janačković
 
LEGEND
Učlanjen(a)
28.04.2009
Poruka
17.957
Nisam ja majke mi mile.
Ja sam juče na mod forumu rekao da idem da sekiram ženu, ali nisam mislio da je udaram sekirom po glavi
:) :) :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.980
Ovaj je stvarno nasekirao... :)
Bože, šta to treba da se čoveku desi u glavi da bi uradio tako nešto...
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Verovatno mu se nešto gadno otkačilo u glavi čim je uradio ovako nešto užasno.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.980
Moj prijatelj novinar je prošle godine objavio intervju sa ženom koja radi kao čuvar u ženskom zatvoru u Požarevcu. Ono što mi je bilo najzanimljivije, ispričala je da je imala miljenicu među zatvorenicama, priprostu ženicu koja je ubila muža alkoholičara koji je maltretirao, naravno, na spavanju. Elem, pitala ju je kako ga je ubila, hladnim ili vatrenim oružjem. Ova je odgovorila - vatrenim. "Pa čime", upita ova druga. "Sekirom", mirno odgovori zatvorenica. "Pa kako kažeš vatrenim oružjem, a ubila si ga sekirom"? Zatvorenica reče: "Ma vatreno, najvatrenije. Ubila sam ga sekirom, a onda polila benzinom i zapalila".
A bila je sasvim normalna žena, kojoj je prekipelo, nije više mogla da trpi nasilnika.
Izgleda da niko od nas nije svestan šta nosi u sebi. U suštini, ona je otišla mnogo dalje, ali u samoodbrani smo svi u stanju da ubijemo.
Ali ovako svirepo, kao što je gore navedeno u članku, to mi stvarno nije jasno.
 
Natrag
Top