Savjet kako pronaci film na forumu

VIP IPTV
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
1.033
Za mene jedan od najboljih i najbrzih nacina da pronadjete neki film na forumu.
Pogotovo je dobar ovaj nacin ako postavljate vi sami neki film a Administratori foruma zahtjevaju da se filmovi ubacuju u jednu temu i da se nadovezuju (primjer kao ovdje na forumu)
Ako znate naziv filma i ubacite ga u trazilicu a ona vam ne izbaci taj film,ili vam izbaci slicne nazive,tada vam preporucujemo sljedecu opciju.
Naziv tog filma ubacite u u trazilicu na Imdb stranici,ja cu staviti kao primjer "The Godfather",i dobio sam u trazilici na Imdb stranici ovakav link:
Kod:
http://www.imdb.com/title/tt0068646/
Iz tog linka kopiram samo ovaj dio gdje pise tt0068646,
vracam se na forum nazad i ubacujem u trazilicu taj dio linka sto sam kopirao,i nakon nekoliko sekundi mi izbaci onaj film koji sam trazio.
Isprobao sam na nekoliko razlicitih foruma (smf,vbulletin,phpbb...) i svi su mi dali odlicne rezultate.
I jos jedan savjet,kod nekih foruma (vbulletina,phpbb) preporucujem da izaberete opciju da vam trazi sadrzaj unutar teme a ne po naslovu,pogledajte sliku ispod.


2cgc9z.png


Nadam se da sam nekom pomogao.
Uzivajte
 
Učlanjen(a)
08.09.2014
Poruka
8
Zanima me jel neko zna mozda kako se zove film u njemu se pojavljuju mocart, Џингис-кан i jos mnoge velike istorjske licnosti i dolaze u sadasnjost neki dacak ih vodi u trzni centar i posle toga idu kod njega u skolu
 
Učlanjen(a)
23.02.2013
Poruka
4
Za mene jedan od najboljih i najbrzih nacina da pronadjete neki film na forumu.
Pogotovo je dobar ovaj nacin ako postavljate vi sami neki film a Administratori foruma zahtjevaju da se filmovi ubacuju u jednu temu i da se nadovezuju (primjer kao ovdje na forumu)
Ako znate naziv filma i ubacite ga u trazilicu a ona vam ne izbaci taj film,ili vam izbaci slicne nazive,tada vam preporucujemo sljedecu opciju.
Naziv tog filma ubacite u u trazilicu na Imdb stranici,ja cu staviti kao primjer "The Godfather",i dobio sam u trazilici na Imdb stranici ovakav link:
Kod:
http://www.imdb.com/title/tt0068646/
Iz tog linka kopiram samo ovaj dio gdje pise tt0068646,
vracam se na forum nazad i ubacujem u trazilicu taj dio linka sto sam kopirao,i nakon nekoliko sekundi mi izbaci onaj film koji sam trazio.
Isprobao sam na nekoliko razlicitih foruma (smf,vbulletin,phpbb...) i svi su mi dali odlicne rezultate.
I jos jedan savjet,kod nekih foruma (vbulletina,phpbb) preporucujem da izaberete opciju da vam trazi sadrzaj unutar teme a ne po naslovu,pogledajte sliku ispod.


2cgc9z.png


Nadam se da sam nekom pomogao.
Uzivajte
meni upravo, trazio "zemlju meda" pod tim naslovom...nista...onda poslusam tvoj savjet i potrazim sa ovim tt-codom sa imdb-a- nadje u sekundi...
hvala puno.
 
Natrag
Top