Saveti za resevanje sitnih zverki

Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Saveti za resevanje sitnih zverki



Ako imate problema sa mravima, ne treba vam nikakav otrov. Dovoljno je da kupite dobro i kvalitetno 100% Pepermint etericno ulje, i stvar je resena. Prospite kap dve i povucite prstom liniju, sedite i uzivajte.
Mravi ko da udaraju od zid, cim dodju do ulja okrenu se i odu.

Paukovi isto panice kada nalete Pep. ulje. Kazu kada se pomesa sa vodom da postaje otrov, tj. ubije pauka. (To jos nisam probao, al cim budem u mogucnosti, javicu vam da li je istina).

Misevi i pacovi ne podnose miris Pep. ulja, pa se preporucuje da se na neku staru majcu, krpu ili vatu nakapa nekih 5-10 kapi Pep. ulja i postavi na mesto gde mislite da bi mogli da se nadju ti glodari.



Obavezno posle upotrebe etericnih ulja doooobro oprati ruke.
Ako imate pticu ni po koju cenu nemojte da otvarate et. ulje u njihovoj blizini, inace ce da dignu kandze u vazduh.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.09.2010
Poruka
2
Svaka cast dobar predlog ali ja do sada koristim "Neopitroid alfa" isprskam po svim zidovima i plafonima i miran sam narednih 6 mjeseci a inace nije otrovan u vazduhu a ostaje na zidovima i sve sto sleti na zid ili prodje preko toga, pauci, mravi, muve i drugi leteci insekti za kratko vreme su gotovi. A samim ovim i supriga je resena ciscenja paucine i slicnih preripetija.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2011
Poruka
1
Molio bih nekoga ko zna da mi kaze ima li ima taj prparat da se kupi u Srbiji
 
Natrag
Top