Šarka u dečjem krevetu u stanu u Leskovcu

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Šarka u dečjem krevetu u stanu u Leskovcu
25.08.2009. 18:34

U stanu porodice Jašarević u Leskovcu vatrogasci su danas ubili otrovnu zmiju šarku, rekli su agenciji Beta članovi te porodice.

Oni su agenciji Beta rekli da su zmiju, dugačku oko jedan metar, primetili na krevetu na kojem je spavao Lukas Jašarević (6). Zmiju je prva primetila njegova majka Marina Ljubić.
"Kada sam pola sata posle ponoći pošla na spavanje primetila sam nešto svetlo pored Lukasove glave. Pružila sam ruku i videla da se miče. Bila je to zmija. Polako sam izvukla dete iz kreveta i probudila muža", rekla je dopisnici agencije Beta iz Leskovca Marina Ljubić.
Njen muž Trajče Jašarević je pokušao da pajserom ubije zmiju, ali se ova uvukla dublje u krevet.
Na poziv ukućana stigla je prva ekipa policije i vatrogasaca, ali nisu mogli da pronađu zmiju. Kada se razdanilo, došla je druga ekipa vatrogasaca.
"Pronašli su je iza regala i odmah ubili", navela je Marina Ljubić.
Dodala je da misli da je zmiju u stan "ubacila manguparija", koja je i ranije kroz prozor ubacivala razne predmete u stan Jašarevića.
"Stalno nas provociraju, psuju majku cigansku. Ne znam zašto, nikome ništa nismo skrivili", navela je ona.

Izvor: Blic
 
Natrag
Top