Sanja ili Baki pred eliminacijom ?!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Lepa misica Vojvodine Sanja Radinović i popularni denser-dizelaš Andrija Đogani-BakiB3, duelisti su u večerašnjoj proveri veština koja će odlučiti ko od njih dvoje prvi napušta imanje u Lisovićima. Bakiju je „presudio“ svojim štapićem ovonedeljni gazda Milan Paroški. Farmeri su isti broj štapića , po jedanaest, dodelili slugama Bakiju i Zorani Pavić ali gazdina procena vredi duplo. Misica Sanja je imala najmanje sms glasova publike.


75369_slika_f.jpg



Inače farmeri su se oholo odnosili prema zalihama brašna pa je sva prilika da će hleb na njihovom stolu biti još svega nekoliko dana.

Eva Ras koju je gazda Milan postavio za higijeničarku pre nekoliko dana, pobesnela je na pevačicu Tinu Ivanović kada je ona počistila spavaću sobu nakon Evinog čišćenja.



Eva se toliko uvredila da je sazvala sastanak na kome je dala ostavku na mesto higijeničarke, optužujući Tinu za nepoštovanje. Tina je pokušala da objasni situaciju koja se desila u spavaćoj sobi i izvinila se Evi. Eva je bila nepokolebljiva, a Tina je zaplakala, i napustila prostoriju. Nakon sastanka, u radionici se pričalo o svađi i Tina je i dalje bila uplakana. Baki je smatrao da nije potrebno da se toliko izvinjava Evi, dok ju je Peja savetovao da pokuša da se još jednom izvini.
Nekoliko sati potom rasprava se nastavila u trpezariji kada je Tina ponovo pokušala da izgladi situaciju, ali Eva nije želela da oprosti. Na Zoranin predlog, Eva i Tina su se poljubile i pomirile, ali je Tina i dalje bila tužna zbog svega što se dešavalo.

Eva se žalila Aci, Jasmini i Zorani kako misli da je niko baš ne voli, i da je svi šikaniraju. I da je to pogađa.


Izvor: Blic
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Kapiram da ispada ova nazovi Miss (nikad mi nije bilo jasno na osnovu cega se u Srbiji dodeljuje ta tituala), realno gledano niko nije ni znao ko je ona do ulaska na Farmu, a i mislim da protiv Bakija nema sanse...

Sto se Eve Ras tice, sad sam pogledao snimke na youtube i sve sto mogu da kazem jeste da njoj nije mesto na farmi, vec u nekoj ustanovi za nervne bolesnike...
Dzaba joj svi njeni glumacki uspesi, dzaba joj sto je prva srpkinja koja se pojavila gola na filmu, dzaba joj uspesi i kao piscu, kad je zena potpuno odlepila...
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
OD svih ucesnika u FArmi ja znam jedno 10-tak ovo ostalo nemam pojma ko su ni sta su. Ne znam po kojoj osnovi su oni zvezde i poznati, kakvi su kriterijumi da budes zvezda u ovoj zemlji. Da li sto si propala manekenka, propali pevac, kockar, seljak iz Usa sa po ure kulture,nabedjene poznate licnosti. Ne mogu da shvatim ovaj narod uopste, zar im je nivo kulture tako nizak.
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ne mogu da shvatim ovaj narod uopste, zar im je nivo kulture tako nizak.

Jbg... i dalje zivimo u takvoj zemlji gde narodu treba dati hleba i igara, da bi mu se zamazale oci i skrenule muke sa sopstvenih problema...
Godinama su to bile spanske serije, sad je to Farma...a, za par godina ko zna... :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
OD svih ucesnika u FArmi ja znam jedno 10-tak ovo ostalo nemam pojma ko su ni sta su. Ne znam po kojoj osnovi su oni zvezde i poznati, kakvi su kriterijumi da budes zvezda u ovoj zemlji.

Nisam brojao,ali mislim da nema ni 10 pravih Vip likova,prave zvezde i ne ulaze na farmu,kao sto su Zdravko Colic,Zeljko Joksimovic,Milan Kalinic,itd...
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Nisam brojao,ali mislim da nema ni 10 pravih Vip likova,prave zvezde i ne ulaze na farmu

U pravu si... ova sezona je najslabija sto se tice aktuelnih zvezda.

Ako uzmemo u obzir da su kroz prosle dve sezone prosli Marina Perazic, Bebi Dol, Maja Nikolic, Marija Serifovic, Zorica Brunclik, Ana Nikolic, Topalko, Viktorija...
A, svi oni su u svom poslu bili mnogo uspesniji (samim tim i vece zvezde) od bilo koga ko je sad u kuci...

Mada, kapiram da producenti sigurno imaju nekog keca u rukavu i da ce neko, poznatiji sirokim narodnim masama, naknadno biti ubacen...


Btw, ko je izbacen?
 
Natrag
Top