Samsung WF0804Y8E ručka na vratima veš mašine se pokidala

Učlanjen(a)
12.03.2013
Poruka
53
Nema ručica uopšte otpora kad je pritiskam i naravno ne radi. Sad nešto sam pretraživao po netu deluje mi da je prilično generički deo probaću i da okačim sliku. Inače sam iz manjeg mesta tako da ovde sigurno nema. Sa majstorima tek muka otkače te kao nemam za samsung. Pretpostavljam da im nije i neki velik posao pa se ne otimaju da rade.
Elem moje dileme su dal je otišao taj deo ili opruga. Što se tiče ono vidim da ima i na Aliexpressu. Nije mi hića nekako na kanap uspem da otvorim ako mi zatreba.
 
Učlanjen(a)
12.03.2013
Poruka
53
Eto da apdejtujem ako nekom bude trebalo ubuduće. Poručio sam sa Alija 2 kom od različitih proizvođača ali deluju identično. Pošto sam zamenio izbacio mi je grešku DL što u prevodu nisu dobro vrata zatvorena. Pomislio sam da sam magnet zeznuo pa sam vratio batrljak od pre i ono je normalno odradilo pranje.
Suma sumarum trebao sam malo isturpijati deo plastike da onaj jezičak može do kraja. Evo sad sam namestio. Deo sa Alija je danas stigao dakle jedno 15tak dana malo više od 1eura tako nekako.
Majstora ni na vidiku YT je tvoj prijatelj jelte
 
Učlanjen(a)
12.03.2013
Poruka
53
A da ovako se otvara mašina kad je pokidana ručica :D
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.359
Trazio sam na mnogo mesta,ali kao da vise nema takvih rucki,vec samo oznaka DC,umesto WF.
 
Učlanjen(a)
12.03.2013
Poruka
53
Mislim da je to dosta generički deo. Ja kad sam guglao na nekom samsungovom sajtu onda je negde pisalo tipa deo odgovara za modele...... Sad ću da vidim dal sam bukmarkovao pa proveri. Evo ga

imaš tamo dole rubriku: Brands This Fits
pa klikni na models posle ukucaj tvoj model mašine
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.359
Mislim da je to dosta generički deo. Ja kad sam guglao na nekom samsungovom sajtu onda je negde pisalo tipa deo odgovara za modele...... Sad ću da vidim dal sam bukmarkovao pa proveri. Evo ga

imaš tamo dole rubriku: Brands This Fits
pa klikni na models posle ukucaj tvoj model mašine
Ako si nasao,super.
 
Učlanjen(a)
12.03.2013
Poruka
53
Deo nosi oznaku DC64-01524A.
Ovo WF0804W8W isl su oznake modela mašine. Ja nisam skidao dok nije stigla ova sa Aliexpresa pa nisam video da i piše DC64-01524A.
Jbg 4 majstora su me otkačila moraš sam da budeš majstor za sve Grunf da budem bemu :D
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.359
Deo nosi oznaku DC64-01524A.
Ovo WF0804W8W isl su oznake modela mašine. Ja nisam skidao dok nije stigla ova sa Aliexpresa pa nisam video da i piše DC64-01524A.
Jbg 4 majstora su me otkačila moraš sam da budeš majstor za sve Grunf da budem bemu :D
Nazalost tako je.
 
Natrag
Top