samsung s4

Član
Učlanjen(a)
09.05.2010
Poruka
13
Našao sam na sajtu da može da se kupi mobilni telefon "samsung s4 air sensor. Telefon je nov ali nije originalan. Vrlo je jevtin, očemu se radi?
Hvala.

 
Član
Učlanjen(a)
09.05.2010
Poruka
13
Našao sam na sajtu da može da se kupi mobilni telefon "samsung s4 air sensor. Telefon je nov ali nije originalan. Vrlo je jevtin, očemu se radi?
Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
272
rjec je o kineskoj kopiji ja ga imam i dobar je vidi jeli to MTK6577 ili MTK6589 cip u njemu paa javi ja sam kupovao 160e , fantastican MTK6589 (oko 13000-- poena realno na antutu bec..), i extra je ima smart stay, pause, scroll, ali i air view i gesture. koji odlicno rade . moj ti je savjet ako je to MTK6589 uzmi ali ako je MTK6577 bjezi od nje , inace ti nebi preporucio kineski telefon ali ako vec hoces baremuzmi dobar... oni zapravo zrace 5puta vise od originala govorim sa zdravstvene strane , onda nema djelova kad se pokvari ili ti pukle touch i erkan (jako lako pucaju..) mozes ga baciti ,zato svi bjeze od kineza(telefona) ali ako odaberes pravi moze ti biti dobar i trajati dugo jedino je problem sa zracenjem , ti vidi ovo je moje misljenje. :) Sretno!
 
Natrag
Top