Samsung GT-I5700 Galaxy Spica upgrade?

Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
2
Da li je neko radio upgrade na ovom telefonu, ali zvanicno preko New PC Studio-a? Ja sam pokusala i nije uspelo... Zna li neko u cemu je problem?
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
2
Uspelo je! Uradila sam na lapu, da bih mogla da oslobodim sve usb portove, osim za telefon, pogasila antivirus, firewall i sl, sve je lepo krenulo i zastalo na trecem koraku... Otkacila sam telefon, prikljucila ponovo po uputstvu koje je izaslo i uspela... Eto, mozda ce nekom znaciti, posto ja nisam uspela da nadjem uputstva, pa sam kombinovala sve sto sam uspela da nadjem...
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2011
Poruka
3
Uspeo sam da nadogradim Galaxy i5700 na android 2.1 verziju i sve je lepo radilo u pocetku i bluetooth i sve ali sada posle izvesnog vremena Bluetooth nece da mi salje i prima fajlove dok ne ugasim pa upalim telefon jer zna neko zbog cega se to desava i da me posavetuje u vezi toga ako moze,unapred hvala...
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2010
Poruka
2
Kako si uspela da uradis upgrade Spice preko New PC Studio? Meni uopste ne prepoznaje telefon! Uzas kolko me nervira... na forumu AXE sam nasao uputstvo za upgrade na 2.1 ali nesto nemam petlju, posto moze da se "ciglira" telefon. Tip iz NS jako uspesno odradjuje upgrade, ali u mom gradu svi koji rade telefone uvrcu... u fazonu - daj da probam, ali ne garantujem...
 
Natrag
Top