Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Samsung Galaxy Note 4

• Začetnik teme toda81
  • Datum pokretanja
toda81

toda81

Član
Da li neko ima note 4? Zanima me kako na njemu rade iGO Primo i iGO NextGen jer se mpze reci da sam prodao note 3 i uskoro mi stize note 4 sa dve sim kartice

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

nislija30

nislija30

Da li neko ima note 4? Zanima me kako na njemu rade iGO Primo i iGO NextGen jer se mpze reci da sam prodao note 3 i uskoro mi stize note 4 sa dve sim kartice

Ja sam do pre neki dan imao taj aparat. Koristio nextgen i radio perfektno(dao sam ga sinu sad). 4-ka je mnogo brza od 3-ke. I uvek mi je bilo uključeno izuzetna preciznost u lokaciji i nisam imao problema sa nextgen.
Sada sam još zadovoljniji na Note 8. Postavio sam i SS u drugoj temi gde se vidi da u sobi imam skoro max satelita.

toda81

toda81

Član
Super! Drago mi je da sam napravio mali korak napred. Potreban mi je dual sim tel, a navikao sam na note seriju jer puno koristim olovku pa mi je ovo najbolja varijanta. Posebno me raduje to sto kazes da je brzi od note 3, a naravno i to da nextgen radi kako treba. Prijatelj sa foruma mi je rekao da primo ne radi kako treba tako da ce mi jedino to predstavljati "problem" jer sam veliki ljubitelj doupas skina :(
Ne sumnjam da zver zvana note 8 funkcionise kao sat u svakom pogledu ;)
Hvala na odgovoru!