Samsung Galaxy mini 2 - IGo Primo krahira :(

Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
4
Imam Samsung Galaxy mini 2, model GT-S6500D sa Androidom 2.3.6
Vec nekoliko dana pokusavam da instaliram IGo Primo na njega. Skidao sam razne verzije koje sam nasao ovde na forumu, ali nijedna nije proradila kako treba. Najdalje sto me je navigacija navodila je bilo oko 15 km od kuce, a onda je pocela da blokira, haos :(
Trenutno sam instalirao IGo Primo 9.6.7.281004 i ona mi je radila nekoliko dana, da bi pocela da blokira, jednom, pa posle par sati drugi put, pa posle sve cesce i sve cesce, dok evo trenutno cim je pokrenem, posle par sekundi slika zamrzne, jednom se kratko cuje vibracija, nakon 2 sekunde jos 3 kratke vibracije i aplikacija padne...
Ako je neko imao slican problem ili ako zna kako da otklonim problem znacila bi mi informacija.
Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Probaj instalirati Navigon (4.6.2), ja ga koristim i instalirao sam ga na razne mobitele (sa Androidom naravno) i svugdje je radila.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2009
Poruka
6
ja imam samsung xcover s5690 imao sam isti problem pa sam promenio mem. karticu i sada je u redu, probaj sa nekom drugom karticom
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
4
Hvala na odgovorima !!!
Imam karticu microSD 1 GB, nemam drugu trenutno pri ruci. Formatirao sam ovu koju imam pa sam ponovo instalirao da vidim hoce li raditi kako valja. AKo ne proradi instaliracu i Navigon 4.6.2,a cim nadjem drugu karticu pokusacu i sa njom Igo Primo. Javicu sta se desava.
PS
Od prvog dana nisam zadovoljan kompasom. Naime kako okrecem mobilni telefon sever se krece sa displejom, ponekad malo krene levo desno, ali uglavnom ne pokazuje tacno.
Radio sam onaj 'reset igle' okretanjem telefona oko 3 ose po 10-15 sekundi i tad kompas proradi kako valja ali to traje svega par sati. Ne znam jel je to do mog primerka ili je mana citave serije, ili tako treba da bude :)
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
4
Instalirao sam Igo MyWay 8.4.3.179971, od feb 17 2011
Matoro dakle ko Biblija ali sljaka :)
Navodi, preracunava rutu, ali interfejs mnogo siromasniji od Primo, no za sad sam tako resio.
Mapa mi je Srbija 2012.07, Contrast 120910
Jel ima neko novije izdanje mape Srbije za Igo 8, vidim ima neke Navteq mape, ima neke TomTom, ne znam sta od toga pasuje za ovu navigaciju...
 
Natrag
Top