"Samsung Galaxy Core" problem punjenje baterije!

Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5
Pozdrav svim ljudima dobre volje na forumu!! :)
Ovo je moj prvi post ovde,ali sam stari clan i redovno sam pratio dosta tema,ali nije bilo neke potrebe da postavljam neke postove za resavanje nekog mog problema,niti sam naisao na neki problem kome bih ja pomogao na neki nacin.Elem..Imam oko 15 dana Samsung Calaxy Core,tel je vise nego izuzetan,ali javio mi se problem oko punjenja baterije.Posao sam na malo dalji put,upalio navigaciju (IGO my way)i posle jedno par sati dobijem signal da mi je baterija pri kraju.Bio sam iznenadjen jer nisam tako nesto ocekivao.Da skratim pricu,USB kabal je ok,auto punjac je ok,baterija mi se normalno puni i preko obicnog punjaca kad se usteka u struju,i preko USB-a sa kompa,znaci sve funkcionise onako kako treba,ali kad mi upaljen navigator nece da mi dopunjuje bateriju.Ne znam da li treba nesto da se podesi u tel...Da li je neko imao slicna iskustva,ili neko zna kako da resim ovaj problem?
Ko mi pomogne,ima najvece pivo od mene! :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5
Resen problem!! Ipak je bio slab punjac.Kupio sam jaci i sad je sve ok,i pri koriscenju navigatora mi se puni tel.Sto se mene tice,tema moze u LOCK! :)
 
Učlanjen(a)
25.04.2014
Poruka
1
Molim Vas ako možete mi poslati u privatnoj poruci kako ste rješili problem.
Zahvaljujem unaprijed
 
Natrag
Top