Samsung Galaxy 2 jača Android armiju

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Samsung Galaxy 2 jača Android armiju



Uređaji koji rade pod Android operativnim sistemom uskoro će dobiti jako pojačanje u vidu Samsung Galaxy 2 telefona.

v159840p0.jpg


Prve slike i specifikacije ovog, po svemu sudeći, moćnog uređaja obišle su Internet a oficijelno će biti predstavljen na MWC sajmu.

Samsung Galaxy 2 pokreće Snapdragon centralna procesorska jedinica od jednog gigaherca, poseduje 3,7 inčni AMOLED ekran osetljiv na doidir i internu memoriju od 32 gigabajta.

Pored ovih najzanimljivijih detalja, iz specifikacije treba izdvojiti i kameru od pet megapiksela, audio džek... Operativni sistem je, naravno, Android 2.1 verzije.

Samsung Galaxy 2 u prodaji bi trebalo da se nađe sredinom godine, a za sada nema informacija o ceni.


Izvor: Mondo
 

srv

Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
1
pre neki dan sam uzeo ovaj telefon i odusevljen sam pre njega sam imao iphone 4 ali ovaj telefon je daleko ispred iphone
 
Član
Učlanjen(a)
23.06.2010
Poruka
2
na trzistu postoje dve verzije ovog telefona sa procesorom od 1ghz i sa procesorom od 1,2 ghz.Zna li ko kako razlikovati ovo posto su oba identicna na slikama na netu,prodavci uvek kazu da je u njemu procesor od 1,2 ghz?.
 
Natrag
Top