Samsung D900i

Član
Učlanjen(a)
21.09.2009
Poruka
1
imam samsung D900i,i imam problem,ne radi kamera,kada je ukljucim samo se pojavi izmesane boje na displeju zelena i roze i ima linija popreko.da li neko moze da mi kaze sta je u pitanju.probao sam i sa kodovima da je vratim,ali nista od toga.Unapred HVALA
 
Član
Učlanjen(a)
09.05.2010
Poruka
2
jesi li probao uraditi hard reset. Ugasis telefon, ponovo ga upalis i pri paljenu cuvas tipke na telefonu za zvati i prekinuti liniju dk ti se na displeju ne pojavi poruka za hard reset telefona. Napomena, telefon ce ti se vratiti na tvornicke postavke, tako da ce svaku promjenum brojeve teleona i konfiguraijue u telefonu nestati.
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2009
Poruka
10
imam samsung D900i,i imam problem,ne radi kamera,kada je ukljucim samo se pojavi izmesane boje na displeju zelena i roze i ima linija popreko.da li neko moze da mi kaze sta je u pitanju.probao sam i sa kodovima da je vratim,ali nista od toga.Unapred HVALA[/QUOT

Zameni flet kabal
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
43
Ako nisu u pitanju flet kabl i displej onda se radi o samoj kameri.
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
Evo i ovdje cu reci, mislim da je ipak najjeftinija varijanta to odnijeti u servis jer ovako ako kupis flat, displej ... i ne bude do toga to mozes samo ostaviti u nekoj fioci a kad telefon odneses u servis covjek ti to zavrsi da neku garanciju i to je to ;)
 
Član
Učlanjen(a)
28.06.2010
Poruka
3
I ja mislim da je to do fleta jer sam imao takav telefon i bio sam u istom problemu
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
2
Имам Самсунг Д900 и Блутоот је укључен, али када покушам да га искључите телефон замрзне. Могу ли да решиm овај проблем тако да је флешовање или је то хардверски проблем.
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
2
Имам Самсунг Д900 и Блуетоотх је укључен, али када покушам да га искључите телефон замрзне. Он не детектује друге уређаје нити да ли је откривен, иако је на њену видљивост. Могу ли да реши овај проблем тако да је флешовање или је то хардверски проблем.
 
Natrag
Top