S Films - Pomoc/Sugestije/Kritike

Član
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruka
26
S-Films

Odmah u startu da se zahvalim svim ljudima serbianforum zajednice koji zele da pomognu, i naravno administraciji ako ostave ovaj post. (Otvaram ovu temu kako bi dobio pomoc od drugih ljudi koji su strucniji po ovom pitanju a ujedno kad se bolje pogleda ako neko od njih pogleda video to je vec na neki nacin reklamiranje preko foruma, nadam se da to nece predstavljati problem posto iskreno to nije moj cilj ovde)

Da napisem pvenstveno ovo "S-Films" sta predstavlja pa da budemo nacisto : Mi smo grupica studenata i srednjoskolaca koja zeli da predstavi nesto simpaticno i smesno/zanimljivo zemljama regiona.
Sa obzirom da svi mi studiramo i idemo u skole nemamo neki wow budzet, tako da sve sto radimo je very low budget, te kratke filmove snimamo telefonima (2 telefona n7100), posle sve sto snimimo montirao u adobe after effect-su. Prvi film smo objavili danas na youtube kanalu mozete pogledati na sledecem linku :

Ono sto zapravo ja zelim da postignem ovde, jeste da dobijem od vas neke pozitivne kritike i neke savete, sa obzirom da smo novi u ovome i bas niko od nas ne zna kako bi nesto redovno odradili potrebni su nam saveti neki malo strucnijih ljudi.

Pomoc nam je potrebna u svakom mogucem pogledu , znaci na nekin nacin od samih scena kako snimati , sta napraviti , kako raditi? neku ideju sa neki stabilizator za telefon (znaci samo snimanje) , takodje i svi korisni linkovi tipa kako sminkati rane, gde naci pistolje , gde kupiti kojekakve kostime.. pa sve do toga kako editovati video , gde naci najbolje programe , efekte , takodje korisni linkovi.

Znaci bukvalno sve sto mozete da smislite da ce nam biti od koristi da nam pomognete!!

Jos nesto da dodam, pre nekih pola sata kontaktirao me covek, koji je pogledao video i svidja mu se tekst kojim smo predstavili sebe i nas rad, rekao nam je da zeli da pomogne da bi mogao da nam posalje neki reklamni materijal i u slucaju da dodjemo do nekog solidnog broja ljudi koji ce da subskrajbuju na nas kanal da bi njegova firma mogla da nam bude sponzor . Znaci u slucaju da mozete da nam pomognete i u ovome nije na odmet.

Sto bi moja baba rekla : "Neka vas deco i bolje da snimate filmove nego da pusite, da se drogirate i da se bijete po kafanama"

Hvala svima koji ce da podrze ovu akciju

Srdacan pozdrav
vb_wave.gif

S-Films team
 
Natrag
Top