Rufus pomoć

Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.417
Skinem windowse pomoću rufusa i šta dalje?? Totalno sam blokirao. Probao raditi po tutorijalima i ništa. Download protekne u redu i onda ne mogu kopirati skinute fajlove na rufus.
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2012
Poruka
3
Taj nacin je zastareo.Skini ventoy i instaliraj ga na usb.U medjuvremenu skini iso windosa i samo prebaci u ventoy direktorij za windows.



UPUTSTVO za Ventoy


Program za skidanje windows-a
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.156
Skinem windowse pomoću rufusa i šta dalje?? Totalno sam blokirao. Probao raditi po tutorijalima i ništa. Download protekne u redu i onda ne mogu kopirati skinute fajlove na rufus.
Rufus je alat za kreiranje butabilnog usb stika da bi mogao instalirati winsows na racunar. Windows u formatu iso faila skidas sa neke stranice bez rufusa.
Evo mozes odavde https://uupdump.net/
Nakon sto napravis iso fail tada pokreces rufus.
1.JPG

Ili koristis microsoftov alat preko kojeg skines iso fail a sa njim napravis i butabilni usb stick.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.417
Imam win 10 pro. Kompjuter je star 2 godine.

Naziv uređaja DESKTOP-KRSBEV9
Procesor AMD Ryzen 5 5500U with Radeon Graphics 2.10 GHz
Instalirani RAM 8,00 GB (5,85 GB iskoristivo)
ID uređaja
ID proizvoda
Vrsta sustava 64-bitni operacijski sustav, procesor x64
Olovka i dodir Za ovaj zaslon nije dostupan unos olovkom ili dodirom
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.354
Mislim da je tu problem da se verzija OS-a i verzija te aplikacije ne podrzavaju.Probaj naci neku stariju verziju te aplikacije,pa instaliraj,ili pak noviju.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.417
Update radi najnormalnije. Instalirani malware hunter pro i eset smart security premium. Javlja se ista greška. Vrijeme i datum OK.
 
Natrag
Top