Root telefona i garancija

Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
16
Да ли ТОТАЛ КОМАНДЕР може да ми обави посао на рутованом телефону исто као СД фикс или ЕС фајл експлорер?
Питам ово из практичног разлога јел је тотал командер на српском и много ми је лакше да га користим.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
sd fix nema nikakve veze sa ovim fajl explorerima.

sd fix ima jedan jedini zadatak a to je da podesi dozvolu da se upisuju podaci na eksternu karticu.
i kad to uradi može se obrisati.
posle toga telefon nema više nikakvih ograničenja.
 
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
16
sd fix nema nikakve veze sa ovim fajl explorerima.

sd fix ima jedan jedini zadatak a to je da podesi dozvolu da se upisuju podaci na eksternu karticu.
i kad to uradi može se obrisati.
posle toga telefon nema više nikakvih ograničenja.
ОК. Рутовао сам телефон и инсталирао SD fix. Како сада да уписујем на екстерну картицу и како да инсталирам апликације на исту? Све ово питам да не бих нешто зезнуо. Унапред хвала на одговору.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Pokreni taj sd fix i prati proceduru kad se završi restart telefona. Posle toga instaliraj neki fajl explorer i proveri da li radi upis. Ako radi obriši sd fix i gotovo.
 
Učlanjen(a)
18.01.2013
Poruka
1
Pozdrav. Moze pomoc oko ovoga. Pokusao sam sa ovim programom, sve po uputstvu. Medjutim odradi do 17%, i nakon toga odmah na 100%. Potom izbaci gresku da je neuspjesno. U cemu moze biti problem? Telefon je HTC One M8, android 6.0. Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
121
Uradio sam root sa Kingo root na sony xperia z. Na racunaru je ispisao da je uspesno rutovan ali telefon nece da se upali. Stalno vrti onu pocetnu sliku pri paljenju telefona. Sta da mu radim?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ovde sve ima o rutovanju i ostalom za Z

Kod:
http://forum.xda-developers.com/xperia-z
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
121
Hvala.
Shvatih da je to preveliki zalogaj za mene. Dao ga u servis i zamenuo za s4.
 
Natrag
Top